новые способности Джанет Ван Дайн в Человек-муравей 3

Фільм «Людина-мураха та Оса» створив абсолютно новий та поки що незрозумілий набір здібностей для Джанет Ван Дайн. Людина-мураха та Оса стали свідками того, як Хенк Пім успішно врятував свою дружину з квантового виміру, але вона змінилася назавжди.

Квантовий вимір став вирішальним для всієї 3 Фази КВМ після того, як він був вперше представлений в 2015 році в «Людина-мураха», де Хенк Пім описав його як «реальність, в якій всі концепції часу та простору стають спотвореними, коли ви зменшуєтеся й перестаєте для всіх існувати».

Десятиліттями раніше Хенк втратив свою кохану дружину Джанет Ван Дайн в квантовому вимірі. Він вважав, що врятувати її неможливо, але потім зрозумів що помилявся, коли Скотту Ленг вдалося втекти звідти.В підсумку Хенк успішно винайшов квантову капсулу для безпечного входу та виходу з квантового виміру. В результаті Хенк успішно винайшов квантову капсулу для безпечного входу та виходу з квантового виміру.

Це було грандіозним досягненням, що передбачає, що Хенк Пім насправді є найвеличнішим генієм КВМ. Marvel недавно опублікувала довідник по всьому всесвіту під назвою «Файли Ваканди», в якому Шурі висловлює захоплення проектами Піма. На радість Хенка, йому це вдалося, і він врятував Джанет.

способности Джанет Ван Дайн в Человек-муравей 3

Але Джанет Ван Дайн змінилася, і, згідно з офіційним довідником Marvel «Файли Ваканди», ця зміна є незворотньою. У книзі є записи від Джанет, в яких обговорюються її нові можливості:

Мені потрібно багато надолужити. Світ змінився. Як і я. Почасти це адаптація, почасти еволюція. Я піддалася квантовій заплутаності, як ніби кожна молекула в моєму тілі продовжує перебувати в кількох місцях одночасно. Думаю, саме так я змогла відчути біль Привида. Я не зовсім впевнена як, але мені вдалося повністю повернути її в нашу реальність. Можливо, частки квантового виміру мають цілющі властивості? Таке відчуття, що я була там все життя, але у мене накопичилося питань на кілька життів вперед.

Найцікавішим в цій записці є те, що Джанет Ван Дайн відчуває як ніби кожна молекула в її тілі продовжує перебувати в кількох місцях одночасно. Це може означати, що, як й Привид, вона не може довго перебувати в нашому вимірі, що її молекули знаходяться в постійній спробі повернуться в інші реальності. Якщо це так, то Джанет Ван Дайн могла б стати ключовим гравцем в 4 та 5 фазах КВМ, які, схоже, ґрунтуються на концепції Мультивсесвіту.

25/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *