когда Тони Старк впервые узнал о Камнях Бесконечности

У недавно випущеній студією Marvel книзі «Файли Ваканди» розповідається про те, коли Тоні Старк вперше дізнався про існування шести Каменів Нескінченності.

Студія Marvel розповіли про існування елементальних кристалів ще в 1 Фазі в «Месниках», де показали камені Розуму та Космосу. Але тільки набагато пізніше в Сазі Нескінченності герої усвідомили важливість їх впливу на Всесвіт.

В КВМ було кілька пояснювальних сцен які докладно описують, що таке Камені Нескінченності та чому вони можуть бути небезпечними якщо потраплять не в ті руки. Однак тільки в «Месники: Війна нескінченності» та «Месники: Завершення» вони стали ключовими предметами та розкрили всю свою міць.

Після завершення Саги Нескінченності кристали зникли з початкового Всесвіту, й тим не менш, нова інформація про них все ще з’являється, в тому числі коли Залізна людина вперше дізнався про них.

Когда Железный Человек узнал о Камнях Бесконечности

У недавно випущеній книзі «Файли Ваканди» є уривок з особистого щоденника Тоні, в якому детально описується його реакція на те, як він дізнався про Каменій Нескінченності. У ньому він згадав, що Тор говорив про дорогоцінні камені, в тому числі про Камінь розуму на лобі Віжена. Швидше за все він мав на увазі їх останню розмову в кінці «Месники: Ера Альтрон»:

Стривай. Я дійсно зараз нічого не розумію. Тор згадав шість дорогоцінних каменів в центрі виру, який може зруйнувати Землю. І один з них, очевидно, знаходиться в лобі Віжена. Ми можемо поговорити про це детальніше? Це Камені Нескінченності?

На жаль, «Файли Ваканди» не розкривають, що Тоні зробив з цією інформацією, хоча, з огляду на його цікавий характер, є ймовірність, що він спробував більше дізнатися про самоцвіти стихій. Проблема в тому, що про них, ймовірно, дуже мало інформації. У «Війні нескінченності» Вонгу потрібно було пояснити їх походження та функції як Тоні, так й Брюсу Беннеру, оскільки вони готувалися до прибуття Таноса. Однак після подій фільму, де він на власному досвіді переконався наскільки потужні дорогоцінні камені, Тоні, можливо, продовжив вивчати структуру Каменів Нескінченності, які в кінцевому підсумку допомогли йому створити вторинну Рукавичку Нескінченності в «Фіналі». Хоча шість самоцвітів Нескінченності більше не входять в основну реальність, вони завжди можуть вплинути на сюжетні лінії 4 Фази КВМ, оскільки Marvel Studios займуться концепцією Мультивсесвіту.

26/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *