самые сильные герои марвел

У всесвіті Marvel існує безліч неймовірно могутніх персонажів. Однак є ті супергерої, які значно сильніше і могутніше інших. Їх сили незліченні і знаходяться далеко за межами розуміння.

Список найсильніших персонажів у всьому всесвіті коміксів Marvel

#15. Вулкан (Vulcan)

самые сильные герои марвел Вулкан (Vulcan)

Імператор Вулкан (також відомий як Габріель Саммерс, брат Скотта Саммерса) є мутантом рівня омеги, який має здатність маніпулювати всіма формами енергії, включаючи магію. Будучи Імператором Імперії Шіарів, Вулкан навіть бився проти Людей Ікс, Надлюдей і Старджеммерів одночасно. За словами його творця Еда Брубейкер, Вулкан повністю контролює сім стихій: вогонь, землю, електрику, вітер, воду, пітьму і світло.

#14. Скаар (Skaar)

самые сильные герои марвел Скаар (Skaar)

Скаар є сином Халка в альтернативній реальності, який має навіть більшу силу ніж його батько. Одним ударом він одного разу зламав обладунки Джаггернаута і відправив його прямо на косімеічну атмосферу планети. Він також пережив падіння з космосу і має неймовірну регенірацію, будь-яка рана заживає на ньому в одну мить.

#13. Одін (Odin)

самые сильные герои марвел Один (Odin)

Одін, батько Тора і найсильніший з усіх Асгардців, є безсмертним, який може маніпулювати магією на найвищому рівні. Він також має здатність вбирати в себе сили всіх Асгардців, щоб значно посилити його і без того могутні здібності.

#12. Геркулес (Hercules)

самые сильные герои марвел Геркулес (Hercules)

Синові Зевса, Геркулесу, більше 3000 років. Він вважається фізично найсильнішим персонажем у всьому всесвіті Marvel. Він сильніше Тора і Халка разом узятих. Одного разу він підняв весь острів Манхеттен, який важив 99 000 000 000 тон. Крім своєї неймовірної сили, Геркулес здатний протистояти космічним ударам Нови і здатний виживати в космосі без сторонньої допомоги.

#11. Грандмайстер (Grandmaster)

самые сильные герои марвел Грандмастер (Grandmaster)

Грандмайстер – це вічна безсмертна древня істота. Він володіє надприродними фізичними характеристиками і здатністю повертати мертвих до життя.

#10. Галактус (Galactus)

самые сильные герои марвел Галактус (Galactus)

Відомий як Пожирач Світів, Галактус харчується цілими планетами і має необмежену космічну силу і знання. Він також володіє технологією, яка взаємодіє з його тілом і перетворює його на живу істоту і вид, які зустрічають його на своєму шляху. Наприклад, людина побачить його в людській подобі.

#9. Магус (Magus)

самые сильные герои марвел Магус (Magus)

Не плутайте його з його сином Адамом Уорлоком, сила Магуса порівнянна з силою Галактуса. Він може перетворитися в практично будь-яку речовину, будь-якого розміру, форми і кольору. Він безсмертний і може телепортуватися, але його здатності мають тенденцію змінюватися в залежності від форми, яку він приймає. У своїй наймогутнішій формі він здатний розірвати зірку на дві частини.

#8. Мікабоші (Mikaboshi)

самые сильные герои марвел Микабоши (Mikaboshi)

Мікабоші, японський бог зла і хаосу, є абстрактною істотою, що перевершує по силам Одіна. Його здібності включають в себе безсмертя, маніпулювання реальністю, невидимість, неймовірну фізичну силу, зцілення, витривалість, зміну форми і багато іншого.

#7. Цитторак (Cyttorak)

самые сильные герои марвел Цитторак (Cyttorak)

Цитторак – могутнє божество і, можливо, найсильніша магічне істота у всьому всесвіті Marvel. Він часто є джерелом сил елітних чарівників всесвіту, включаючи Доктора Стренджа. Він всемогутній в своєму Багряному Космосі.

#6. Сила Фенікса (Phoenix Force)

самые сильные герои марвел Сила Феникса (Phoenix Force)

Сила Фенікса – це потужна космічна сутність і первинна універсальна сила життя, яка вселяється в різних господарів. Найчастіше це Джин Грей, Рейчел Грей, Емма Фрост і навіть Професор X. Сила Фенікса поодинці переміг Галактуса. Він може поглинати будь-яку енергію, в тому числі життєву силу істот і навіть енергію сонця.

#5. Франклін Річардс (Franklin Richards)

самые сильные герои марвел Франклин Ричардс (Franklin Richards)

Один з рідкісних мутантів рівня омеги, Франклін Річардс, син Ріда Річардса і Сью Шторм, має здатність спотворювати реальність і контролювати фундаментальні сили всесвіту. Кажуть, що його сила дорівнює силі Целестіалів. Він вперше з’явився в коміксі «Fantastic Four Annual #6» в 1968 році і, можливо, є найсильнішим мутантом в історії.

#4. Вічність (Eternity)

самые сильные герои марвел Вечность (Eternity)

Вперше з’явившись в «Strange Tales #138», Вічність, брат-близнюк Нескінченності і брат Смерті і Забуття, є самим втіленням часу. Могутніший ніж Галактус, він може маніпулювати простором, часом і реальністю.

#3. Живий Трибунал (Living Tribunal)

самые сильные герои марвел Живой Трибунал (Living Tribunal)

Живий Трибунал, створений Стеном Лі, Марі Северін та Хербом Трімпе, настільки сильний, що навіть Танос з Рукавичкою Нескінченності не сміє вступати з ним в бій. Його сила абсолютно безмежна, а сам він здатний стерти з лиця землі цілі реальності. Однак, навіть Живий Трибунал загинув у битві з Потойбічним.

#2. Потойбічний (Beyonder)

самые сильные герои марвел Потусторонний (Beyonder)

Потойбічний, майже всемогутній і надзвичайно потужний, вперше з’явився в «Secret Wars #1». Він настільки сильний, що Абстракти, Целестіали, Вищі Космічні Істоти і Живий Трибунал знаходяться в його владі. Він поступається лише Всевишньому.

#1. Всевишній (One-Above-All)

самые сильные герои марвел Всевышний (One-Above-All)

Всевишній, що вперше з’явився в «Doctor Strange #13», є наймогутнішим і найзагадковішим персонажем Мультивсесвіту Marvel. Вважається, що він представляє творців Marvel і прийняв форму Джека Кірбі. Всевишній всемогутній, всезнаючий і всюдисущий.

30/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *