у новых мутантов снова нет даты выхода

Цього ранку Дісней анонсували абсолютно новий перелік виходу своїх фільмів після наслідків пандемії коронавіруса. Вся 4 Фаза КВМ була перенесена на рік, а багато інших фільмів Дісней, такі як «Мулан» і «Круїз по джунглях», отримали нові дати. Але про «Нових мутантів» не було ніяких згадок.

Глядачі, очевидно, хочуть щоб фільм вийшов онлайн на Hulu або на Disney +, замість кінотеатрів, але це дуже складно реалізувати через угоду з HBO.

Вісім років тому 20th Century Fox і HBO уклали довгострокову угоду про те, що їхні фільми будуть транслювалися в США виключно на HBO до 2022 року. Студії необхідно чекати ще два роки, щоб укласти нову угоду, і саме тому «Люди Ікс: Темний Фенікс» з’явився на HBO в минулому місяці, а не вийшов на Disney +.

Угода не впливає на продаж цифрових копій фільму, тому теоретично Disney можуть випустити «Нових Мутантів» для продажу в таких магазинах, як iTunes, Vudu і Amazon. Але після цього фільм буде у будь-якому випадку транслюватися на HBO (мається на увазі сервіс HBO Max в США), який швидко стане прямим конкурентом Disney +.

Угода з HBO також забороняє цифрову оренду цих сервісів, тому ви не зможете купити доступ до «Люди Ікс: Темний Фенікс» на iTunes.

Це означає, що Дісней можуть або почекати і оголосити дату виходу в кінотеатрах, або виставити її на продаж в цифровому форматі, а потім дозволити їй транслюватися на HBO до закінчення терміну дії угоди в 2022 році.

05/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *