Список всех сцен после титров Марвел

Кінематографічний Всесвіт Марвел відомий своїми сценами після титрів, але які з них найбільш запам’ятовуються і, що більш важливо, які з них найбільше впливають на події КВМ?

Кожен раз коли виходить новий фільм КВМ віддані фанати переглядають десять хвилин титрів, з нетерпінням чекаючи короткого тізера, який розповість їм про наступний фільм. Це може бути урізана версія сцени з іншого фільму або повністю з нового, але це майже завжди викликає багато суперечок серед фанатів. Ми вирішили розповісти вам про всі сценах після титрів і впорядкувати їх в хронологічному порядку, від менш важливих до самих значущих.

#34. «Тор 2: Царство темряви» – Джейн в Лондоні

сцена после титров Тор 2: Царство тьмы

Цілком логічно, що найменш значуща сцена після титрів в КВМ з’явилася після самого невдалого фільму Кіновсесвіту Марвел. Після того, як титри «Тор 2: Царство темряви» пройшли, Тор прилетів до Джейн Фостер в Лондон. Це досить посередня сцена яка не містить нічого особливого, оскільки Джейн більше ніколи не з’являлася у франшизі. Крім того, сцена обертається навколо одного з найменш цікавих персонажів, які коли-небудь з’являлися на екрані.

#33. «Доктор Стрендж» – Візит Тора

сцена после титров Доктор Стрэндж

У сцені після титрів «Доктора Стренджа» фанатам мигцем показали камео Стренджа з «Тор: Раґнарок». А також Тора, який намагався знайти Одіна. Сцена була необхідна для того, щоб показати фанатам, що Стрендж є частиною більш широкого Всесвіту.

#32. «Залізна людина 3»

сцена после титров Железный человек 3

Тоні Старк лежить на дивані Брюса Беннера, немов він психіатр, розповідаючи йому всю історію фільму, і поступово розуміє, що Брюс взагалі не знає що відбувалося.

#31. «Тор 2: Царство темряви» – Колекціонер

сцена после титров Тор 2

Ця сцена знайомить глядачів з Колекціонером під час того як Сіф та Фольстагг віддають йому ефір, не підозрюючи, що він планує отримати й інші Камені Нескінченності. За задумом сцена познайомити нас з Вартовими Галактики, але цього не сталося.

#30. «Чорна Пантера» – Бакі Барнс

сцена после титров Черная Пантера

Яким би не був дивовижним фільм «Чорна пантера», сцена після титрів нічим не примітна, Шурі просто розмовляє з Бакі. Це звичайна розмова, нічого особливого чи несподіваного. Нам просто показали Бакі, який так і залишиться Зимовим солдатом.

#29. «Доктор Стрендж» – Занадто багато чаклунів

сцена после титров Доктор Стрэндж

Карл Мордо позбавляє Джонатана Пенгборна його магічних здібностей, кажучи, що існує «занадто багато чаклунів». Але невже в світі може існувати тільки певна кількість чаклунів? Звичайно ж ні. Тому сцена досить дивна.

#28. «Капітан Америка: Перший месник»

сцена после титров Первый мститель

Нік Ф’юрі розповідає Стіву Роджерсу про його важливу роль, яку він займе в команді Месників. Але це не новий матеріал, а сцена з «Месників», яка була вирізана, щоб стати свого роду трейлером. Аудиторія і так була зацікавлена фільмом, але після виходу цієї сцени після титрів інтерес ще більше збільшився.

#27. «Неймовірний Халк»

сцена после титров Невероятный Халк

Тоні Старк розповідає п’яному Таддеусу Россу, що збирається команда супергероїв. Це говорить про те, що Залізна Людина і Неймовірний Халк існували в одному й тому ж всесвіті, але це не зблизило Тоні і Росса. Таддеус не з’явиться в КВМ ще вісім років, та й повернеться тільки для того, щоб зв’язати Месників Заковіанським договором.

#26. «Вартові Галактики» – Говард Качка

сцена после титров Стражи Галактики

Друга сцена після титрів з 2х які вийшли після «Вартових Галактики» менш захоплююча, ніж перша. У першій нам показали малюка Грута, а в другій появу Говарда Качки в КВМ.

#25. «Месники» – Поява Таноса

сцена после титров Мстители

У сцені після титрів фільму «Месники» Танос посміхається в очікуванні битви з героями Землі. Але в сцені нам показали версію Таноса від Деміона Пуатьє, а не версію Джоша Броліна, який в підсумку з’явився в самому фільмі.

#24. «Перший месник: Друга війна» – Близнюки Максімофф

сцена после титров Первый мститель: Другая война

Ртуть і Багряну Відьму нам вперше показують в темній і похмурій урядовій лабораторії. Це і дивно і захоплююче, так як фанатів познайомили з абсолютно новими супергероями, які десь замкнені, над якими проводять експерименти і які в майбутньому з’являться в фільмах КВМ.

# 23. «Вартові галактики 2» – Спостерігачі

сцена после титров Стражи Галактики. Часть 2

У сцені після титрів Спостерігачі залишають Стена Лі, який розповідав їм про свої пригоди на Землі. За допомогою ролика студія показала, що теорія фанатів про те, що Стен Лі грає одного і того ж персонажа в усіх своїх епізодичних ролях і теж є Спостерігачем вірна.

#22. «Тор: Раґнарок» – Грандмайстер

 

сцена после титров Тор Рагнарек

Грандмайстер намагається змусити людей Сакаара залишити його в спокої, називаючи революцію проти нього марною. Можливо це було знаком того, що ми будемо частіше бачити Джеффа Голдблюма в КВМ, але з огляду на його популярність серед шанувальників, ми будемо тільки за.

#21. «Чорна Пантера» – Організація Об’єднаних Націй

сцена после титров Черная Пантера

Т’Чалла виступає перед Організацією Об’єднаних Націй і обіцяє поділитися багатством і ресурсами Ваканди з усім світом.

#20. «Людина-мураха» – Знайомство з Соколом

сцена после титров Человек-муравей

У повторно використаній сцені «Перший месник: Протистояння» Сокіл радить невідомій людині допомогти Капітану Америці в його хрестовому поході проти Залізної Людини. Незважаючи на те, що це неоригінальна сцена, вона досить інтригуюча, оскільки в наступному кадрі ми дізнаємося, що цим невідомим є Скотт Ленг.

#19. «Перший месник: Протистояння» – Сигнал Людини-павука

Первый мститель Противостояние

Повернувшись після битви з половиною Месників, Пітер Паркер виявляє сигнал Павука в своїх веб-шутерах. Це була знакова сцена для фільму «Людина-павук: повернення додому», який перетворив Пітера Паркера Тома Холланда в повноцінного героя КВМ, тому що довів глядачам, що новий Павук не просто дитина з Квінса з неймовірними здібностями і костюмом, а справжній супергерой.

#18. «Людина-мураха та Оса» – Система аварійного оповіщення

сцена после титров Человек-муравей и Оса

Гігантський мураха Скотта грає на своїх електричних барабанах, в той час як Система аварійного оповіщення спрацьовує по всьому будинку, показуючи, що Танос використовував свою Рукавичку. Це ідеальне поєднання жартівливого «Людини-мурахи» і більш серйозних фільмів «Месників», що робить його ідеальним сполучною ланкою між комедією «Людина-мураха та Оса» і постапокаліптичним хаосом «Месники: Завершення».

#17. «Залізна людина 2»

сцена после титров Железный человек 2

Філ Колсон знаходить нерухомий молот в пустелі Нью-Мексико в кінці «Залізна людина 2», який є тизером до фільму «Тор» 2011 року.

#16. «Перший месник: Друга війна» – Спогади Бакі

сцена после титров Первый мститель Другая война

Бакі відвідує виставку «Капітан Америка» в Смітсонівському інституті і бачить себе на одному з меморіалів. Ця сцена є символом того, що Зимовий Солдат незабаром відновить пам’ять і знову буде боротися разом зі своїм приятелем Стівом.

#15. «Людина-мураха» – Оса

сцена после титров Человек-муравей

Хенк Пім показав Хоуп Ван Дайн прототип костюма Оси, і сказав: «Її час настав». Джосс Уідон вирішив представити Осу широкій аудиторії в «Месники» 2012 року.

#14. «Тор»

сцена после титров Тор

Нік Ф’юрі показав Еріку Селвігу Тессеракт, не знаючи про те, що розум Селвіга контролюється Локі. Ця сцена після титрів дозволила зрозуміти, що буде в центрі уваги в наступних фільмах КВМ.

#13. «Перший месник: Протистояння» – Ваканда

сцена после титров Первый мститель Противостояние

Кеп та Бакі ховаються в Ваканді, а фанати вперше бачать батьківщину Чорної Пантери. Це тиха, споглядальна сцена, але вона дійсно надихає глядачів з нетерпінням чекати новий світ в «Чорній Пантері».

#12. «Вартові Галактики 2 »- Підліток Грут

сцена после титров Стражи Галактики Часть 2

Грут перетворився в підлітка, який більше не слухається Пітера Квілла. Сцена дає глядачам розуміння того, яким стане Грут в «Месники: Війна нескінченності», який є кращим фільмом з точки зору сцен після титрів.

#11. «Людина-павук: Повернення додому» – Який Людина-Павук?

сцена после титров Человек-паук Возвращение домой

Мак Гарган розповідає Едріану Тумсу, що він може вбити Людину-павука, якщо Тумс розповість хто ховається за маскою Павука, але Едріан заперечує, що знає хто він. Ця цікава маленька деталь створює майбутнє для Едріана Тумс в КВМ, тим більше що він недавно засвітився в трейлері фільму «Морбіус».

#10. «Тор: Раґнарок» – Прибуття Таноса

сцена после титров Тор Рагнарек Танос

У той час як «Тор: Раґнарок» закінчується тим, що Тор і його друзі направляються до Землі, сцена після титрів починається з гігантського корабля Таноса, що з’являється над ними, готового знищити Тора. Вони можуть і не досягти Землі; їм пощастить, якщо вони взагалі виживуть. Це був відмінний спосіб підготувати аудиторію до гніву Таноса в «Месники: Війна Нескінченності».

#9. «Вартові галактики 2» – Оригінальний склад Вартових

сцена после титров Оригинальный состав Стражей

Натхненні жертвою Йонду, оригінальні Вартові Галактики вирішили зібратися разом. Це багато значить для майбутнього фільмів «Вартові Галактики», аналогічно з поєднанням старих і нових акторів у франшизі «Люди Ікс».

#8. «Месники: Ера Альтрона»

сцена после титров Мстители Эра Альтрона

Танос нарешті надягає Рукавичку Нескінченності. Ця сцена стала хвилюючою для багатьох фанатів. Божевільний Титан отримав свою Рукавичку, і як тільки у нього будуть всі Камені, Всесвіт чекає кінець.

#7. «Залізна людина»

сцена после титров Железный человек

Нік Ф’юрі каже Тоні Старку, що він не єдиний супергерой в світі і що він збирає «Ініціативу Месників». Ця новина розкриває фанатам більш широкий світ і надихає на очікування нових фільмів.

#6. «Людина-мураха та Оса» – Децімація

сцена после титров Человек-муравей и Оса

Скотт Ленг входить в Квантовий Простір, а всі його друзі перетворюються в ніщо, залишаючи його в пастці поза реальністю. Це зробило сцену у фіналі «Месники: Завершення» ще більш інтригуючою, що Marvel й планували з самого початку.

#5. «Вартові Галактики 2» – Адам

сцена после титров Стражи Галактики. Часть 2 Адам

Айеша створює істоту здатну знищити Вартових Галактики, і вирішує назвати його «Адам». Кожен фанат коміксів знає, що вона говорить про Адама Чорнокнижника, і його поява в КВМ надзвичайно захоплююча перспектива.

#4. «Месники: Війна нескінченності»

сцена после титров Мстители: Война бесконечности

Нік Ф’юрі посилає сигнал лиха на свій пейджер капітану Марвел, оскільки він зникає разом з половиною усього життя у Всесвіті після того, як Танос клацає пальцями.

#3. «Людина-павук: Повернення додому» – Рекламний ролик Капітана Америка

сцена после титров Человек-паук Возвращение домой

Фанати побачили ще одне оголошення про державну службу від Капітана Америки.

#2. «Вартові Галактики 2» – Малюк Грут

сцена после титров Стражи Галактики Часть 2 Малыш Грут

Малюк Грут танцює під пісню The Jackson 5. Ця сцена після титрів принесла величезне полегшення глядачам, які були розбиті смертю Грута.

#1. «Месники» – Шаурма

сцена после титров Мстители Шаурма

Під час того як спеціальні спецслужби прибирають місто після битви за Нью-Йорк, Месники їдять шаурму в повному обмундируванні. Це яскравий приклад ідеальної сцени після титрів, які в КВМ завжди до місця.

02/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *