что такое камни бесконечности

Увага: цей матеріал може містити спойлери до всіх фільмів Кінематографічного Всесвіту Марвел.

Капітан Марвел ганяється за Тессерактом, Вартові Галактики крадуть сферу, Тор намагається захопити Ефір. Ці магічні об’єкти можуть здатися звичайними пристроями, які призначені для подальшого просування сюжету в КВМ. Але насправді, ці об’єкти – Камені Нескінченності, дорогоцінні камені, які дають їх власникам велику силу.

Танос, грізний пурпурний титан, використав їх силу щоб знищити половину всесвіту в «Месники: Війна Нескінченності». А в «Месники: Завершення» герої Марвел обернули це подорожуючи в часі, щоб знищити всі Камені Нескінченності до того як Танос зможе дістати їх.

З такою складною часовою шкалою, як у КВМ, не дивно що можна забути назви Каменів Нескінченності, не кажучи вже про їхні можливості і про те, де ви могли їх бачити раніше. Зрештою, в КВМ десятки фільмів, серіалів і відеороликів, а більшість Каменів Нескінченності мають кілька назв.

Ми вирішили зробити цю статтю для вас і дати відповіді на всі ваші запитання про Камені Нескінченності, і про те, яку роль вони зіграли в КВМ.

Що таке Камені Нескінченності

Камені Нескінченності – це інопланетні камені, які, будучи об’єднаними, можуть з легкістю знищувати людей, планети і цілі космічні системи.

Скільки Каменів Нескінченності існує?

Всього існує шість Каменів Нескінченності:

  • Космічний Камінь (синій);
  • Камінь Реальності (червоний);
  • Камінь Сили (фіолетовий);
  • Камінь Розуму (жовтий);
  • Камінь Часу (зелений);
  • Камінь Душі (помаранчевий).
Сколько Камней Бесконечности существует

Звідки взялися Камені Нескінченності?

Як нам розповіли в «Вартових Галактики», Шість галактик існували до створення Всесвіту. Великий вибух перетворив ці сутності в шість окремих Каменів Нескінченності.

Де можна побачити Камені Нескінченності?

Гарне питання. Це може збити з пантелику, але більшість з цих каменів мають дві різні назви. Далі ви зможете прочитати короткий опис всіх назв Каменів Нескінченності і в яких фільмах вони з’явилися.

Космічний камінь (Тессеракт)

Космический камень (Тессеракт)

Космічний камінь дає тому хто його використовує владу над простором. Той, хто володіє Космічним каменем, може створити портал з однієї частини всесвіту в іншу. У фільмах Марвел Космічний камінь захований всередині синього куба, званого Тессеракт.

Організація Гідра використовувала Тессеракт для керування своєю зброєю під час Другої світової війни в «Капітан Америка: Перший Месник», але Тессеракт випав з літака пілотованого Капітаном Америкою наприкінці фільму. Потім, урядове агентство Щ.И.Т. забрали Тессеракт з літака в сцені після фінальних титрів «Тора».

У фільмі «Капітан Марвел», в 1990-х роках, вчений Кріі на ім’я Мар-Велл (Аннетт Бенінг) використала міць Тессеракт для створення двигуна, який може призводити кораблі в рух зі швидкістю світла. Перед тим як Мар-Велл була вбита її власним народом вона сховала Тессеракт на космічному кораблі.

Керол Денверс (Капітан Марвел, яку грає Брі Ларсон) відновила Тессеракт, а її котячий друг Гусь (який насправді є інопланетянином на ім’я Флеркен) відніс його в офіс Ніка Ф’юрі в Щ.И.Т.

Космический камень кэрол дэнверс

У першому фільмі «Месники», Локі вкрав Тессеракт у Щ.И.Т.а. і використав його щоб відкрити портал в космос. Інопланетна армія змогла пройти крізь портал і вторгнутися на Землю. В кінці фільму Тор відніс Тессеракт на свою рідну планету Асгард щоб зберегти його.

У «Тор: Раґнарок» Тор зрозумів, що повинен знищити Асгард щоб перемогти богиню смерті Гелу. Коли він і його друзі билися з Гелой, Локі пробрався в скарбницю Асгарда де зберігався Тессеракт і вкрав його. У сцені після титрів «Тор: Раґнарок» ми побачили, як хтось напав на корабель з азгардійцями при цьому випромінюючи фіолетову ауру Каменю Сили.

Камінь Розуму (скіпетр Локі)

Камень Разума (скипетр Локи)

Камінь Розуму дозволяє тому хто його використовує контролювати свідомість інших. Ми вперше побачили камінь в скіпетрі Локі в «Месники» 2012 року. Завжди, коли Локі торкався когось скіпетром, він міг контролювати всі його дії. Танос віддав Камінь Розуму Локі, так як бачив в ньому забавного, але не особливо досвідченого злодія.

Месники захопили скіпетр Локі на початку «Месників: Ера Альтрон». Тоні Старк і Халк використали Камінь Розуму для створення Альтрона, штучного інтелекта для підтримки миру.

Після невеликих сварок Месники, в кінцевому підсумку, використали Камінь Розуму щоб створити іншого андроїда, Віжена. Камінь наділив Віжена величезною силою, включаючи супер-силу, здатність літати і здатність проходити крізь стіни подібно примарі. Цікаво, що Камінь Розуму не дав йому можливість контролювати розум.

Помістивши Камінь Розуму в лоб Віжена Месники пообіцяли захистити супергероя. Але коли армія Таноса наздогнала наймогутніших героїв Землі, Багряна Відьма знищила камінь вбивши Віжена.

Камінь Реальності (Ефір)

Камень Реальности (Эфир)

Камінь Реальності дає можливість маніпулювати матерією. У «Тор 2: Царство темряви» лиходій Малек хоче використати цей червоний рідкий матеріал під назвою Ефір, щоб створити темну матерію. Виявилося, що ефір є проявом Каменю Реальності.

В кінці фільму асгардці віддають Камінь Реальності Колекціонерові, тому що, очевидно, вони не можуть зберігати Космічний Камінь і Камінь Реальності в Асгарді. Але цей вчинок може стати величезною помилкою: як тільки вони йдуть, Колекціонер вимовляє фразу «Один вниз, п’ять вперед» дуже злим голосом.

Невідомо, чи віддав Колекціонер камінь Таносу відразу ж або Танос вбив його. Але коли Вартові Галактики прибули щоб забрати Камінь Реальності у Колекціонера, вони виявили лише Таноса і руїни, котрому вдалося взяти Гамору в заручники.

Камінь Сили

Камень Силы

Камінь сили дарує своєму власникові енергію здатну знищити цілу планету. Зоряний Лорд випадково виявив такий камінь в «Вартових Галактики». Але Ронан Обвинувач вкрав його для знищення всього живого.

Особливістю Каменів Нескінченності є те, що ви не зможете довго тримати їх в руці не померши. І коли Пітер забрав камінь у Ронана, той почав знищувати його своєю силою, але всі Вартові взялися за руки, що дозволило керувати його силою.

Потім Вартові Галактики передали камінь корпусу Нова, космічній поліції, на зберігання. Але офіцери в корпусі Нова досить погано впоралися зі своєю роботою. Танос знищив планету Ксандар і забрав камінь собі.

Камінь Часу (Око Агамотто)

Камень Времени (Око Агамотто)

Камінь Часу дає своєму власнику можливість перемотати час вперед або назад. Стівен Стрендж виявив його в кулоні «Око Агамотто» в бібліотеці Камар-Тадж, де він навчався містичного мистецтва. Він використовує його щоб заманити в пастку Дормамму, який хотів знищити Землю.

Доктор Стрендж не віддає, як інші, Камінь на зберігання комусь, а вирішує сам доглянути за ним і ховає в Камар-Таджі.

Доктор Стрендж носить Камінь Часу на протязі всієї Війни Нескінченності і навіть говорить Залізній Людині, що якщо йому доведеться вибирати між відмовою від каменю і врятуванням життя Месників, він віддасть пріоритет каменю. Пізніше він використовує силу Каменя Часу, щоб вивчити безліч можливих варіантів майбутнього в кінці Війни Нескінченності.

Камінь Душі

В «Месники: Війна нескінченності» Танос побував з Гаморою на планеті Вормір, де зберігався Камінь Душі. Там вони зіткнулися з Червоним Черепом, лиходієм з першого фільму «Капітан Америка», який був приречений охороняти, але не використовувати Камінь Душі після спроби його торкнутися. Червоний Череп розповів Таносу, що йому потрібно пожертвувати чимось, що він любить, щоб отримати дорогоцінний камінь, і Танос вбивав Гамору.

Поки неясно, які сили в Каменя Душі в рамках фільму. У коміксах Камінь Душі дозволяє власнику захоплювати і контролювати душі інших. Він створює окремий всесвіт, в якій людина, що володіє їм, може подорожувати по душам. Можливо, що люди, які перетворилися в пил в кінці «Месники: Війна нескінченності», просто перемістилися в цю альтернативну реальність створену каменем.

Чому всім Каменям Нескінченності потрібно сховище?

Найголовніша причина, ви просто не зможете тримати їх в руці інакше помрете. Подивіться на Червоного Черепа або на Зоряного Лорда. Ось чому Камінь Часу знаходиться в намисті, Камінь Розуму в скіпетрі, Камінь Космосу в Тессеракті і т.д. Таносу також довелося надіти спеціальну золоту рукавичку, щоб утримати всі камені.

Що таке Рукавичка Нескінченності Таноса?

Что такое Перчатка Бесконечности Таноса?

Рукавичка Нескінченності – це золота рукавичка, в якій можуть зберігатися все Камені Нескінченності і яка наділяє власника необмеженою силою.

Вперше нам показали Рукавичку Нескінченності в скарбниці Асгарда в першому «Торі». Потім нам знову показали її в сцені після фільму «Месники: Ера Альтрона», де Танос увійшовши в місце, яке безумовно не було сховищем Асгарда, надягнув Рукавичку Нескінченності і промовив: «Добре, я зроблю це сам».

Цю плутанину щодо двох Рукавичок Нескінченності нам прояснили в «Тор: Раґнарок», коли Хела проходячи крізь скарбницю Асгарда, подивилася на Рукавичку Нескінченності, викинула її в сторону і назвала підробкою.

Чому Танос хоче знищити половину Всесвіту?

У коміксах Танос закохується в Смерть (або її фізичне втілення) і збирає Камені Нескінченності, щоб знищити всесвіти і справити на неї враження. Marvel Studios натякнули на цю сюжетну лінію ще в 2012 році, коли поплічник сказав Таносу боротися з Месниками, щоб «домогтися Смерті», а Танос у відповідь посміхнувся.

Але автори «Війни Нескінченності», мабуть, змінили свою думку про мотиви лиходія після того як зняли цю сцену. А Таноса стала турбувати перенаселеність Всесвіту. Так що Танос хоче знищити половину Всесвіту щоб позбавити її від перенаселення.

Чому Танос раніше не зібрав Камені Нескінченності?

Танос послав Ронана обвинувача і Локі за Камінням Нескінченності і обидва рази виявився з порожніми руками. Схоже, він робить все набагато швидше, просто роблячи все сам. Може причиною була просто лінь?

12/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *