Показ Черной вдовы на стриминговых платформах отменили

З’явилася інформація, що Disney більше не розглядають можливість показу сольного фільму Marvel Studios «Чорна вдова» зі Скарлетт Йоханссон у головній ролі на стрімінгових платформах, в тому числі й на потоковому сервісі Disney +.

Коли Marvel Studios анонсували 4 Фазу під час Comic-Con в Сан-Дієго 2019, довгоочікуваний сольний фільм Скарлетт Йоханссон був підтверджений як початок нової історії. «Чорна вдова» повинна була вийти в травні 2020 року, але це було до того, як COVID-19 став причиною всесвітньої пандемії, яка сильно вплинула на кіноіндустрію. Оскільки кінотеатри закрилися на більшу частину літа, «Чорна вдова» була перенесена на листопад 2020 року, але це був тільки початок у довгій історії змін та переносів.

Студія оголосила, що «Чорна вдова» не вийде в листопаді, як планувалося раніше, а замість цього дебютує в кінотеатрах в травні 2021 року. Затримка на рік з моменту його початкового випуску сталася після того, як з’явилися припущення, що фільм може пропустити кінотеатри й відразу перейти до потокової передачі. Disney вже перенесли «Артеміса Фаула» на Disney +, а потім й «Мулан», доступ до якого могли отримати всі преміум користувачі, яким довелося заплатити 29,99 долара щоб негайно подивитися фільм, або почекати кілька місяців, поки до нього відкриють доступ всім .

Проте, кількість хворих коронавірусом знову зростає, й Warner Bros. оголосили, що «Диво-жінка: 1984» вийде на платному HBO Max одночасно із запланованим театральним релізом. Це відновило дискусії в Інтернеті про те, чи будуть Marvel та Disney тримати «Чорну вдову» до травня 2021 року й випускати її тільки в кінотеатрах. Відповідно до нового звіту Deadline про фільми, які Disney розглядають для запуску на Disney +, «Чорна вдова» від Marvel Studios більше не входить в їх число та збереже дату виходу в кінотеатрах.

Когда выйдет Черная вдова

Не дивно, що Disney та Marvel Studios не розглядають «Чорну вдову» в якості потокового релізу. Раніше очікувалося, що фільм стане великим касовим хітом в 2020 році, й у нього може бути шанс зробити те ж саме, якщо театральна індустрія відновиться на початку наступного року. Хоча випуск «Чорної вдови» на Disney + напевно викличе прибутковий сплеск передплатників, сервіс вже зараз набагато перевершив очікування від першого року існування.

Є ще одна причина, по якій Marvel та Disney не поспішають приймати таке рішення. До появи «Чорної вдови» ще шість місяців, тому студії вигідно почекати й подивитися, що станеться з кінотеатрами та пандемією в найближчі місяці, перш ніж серйозно обговорювати своє майбутнє. Тим часом, їх сервіс Disney + отримає як мінімум шість тижнів безперервного контенту КВМ на початку 2021 роки після виходу «ВандаВіжн».

Якщо COVID-19 як й раніше буде серйозною проблемою і в 2021 році, а кінотеатри не зможуть брати чималу аудиторію, щоб відбити витрати на такий блокбастер як «Чорна вдова», то Disney та Marvel, безсумнівно, переглянуть свою позицію.

21/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *