будут ли снимать Человек-муравей 3

Ми вже знаємо, що Marvel колись планували зайнятися розробкою «Людина-мураха 3», і навіть найняли Пейтона Ріда в ролі керівника проекту.

Але після того, як весь світ піддався пандемії короновіруса, роботу над фільмом заморозили, а Майкл Дуглас сказав, що фанатам Мурахи необхідно почекати, перш ніж вони дізнаються, що буде з фільмом.

Сьогодні Кріс Еванс і Пол Радд взяли участь в інтерв’ю для журналу Variety, в ході якого з’явилися деякі подробиці про долю «Людина-мураха 3»:

Нова частина фільму це чудова ідея! Але ми поки не знаємо, що маємо право говорити, а що ні. Цей карантин все перевернув з ніг на голову, і ми вже ні в чому не впевнені. Потрібно почекати ще трохи, поки ситуація остаточно проясниться.

Ми також знаємо, що Пол Радд написав чернетку сценарію «Людина-мураха 3», і ходять чутки, що Модок, Мобільний Організм Для Організації Катастроф, стане головним лиходієм в його версії, і він все ще може з’явитися в продовженні.

Якщо зйомки повернуться в нормальний стан, що в даний час намагаються зробити Marvel, цілком можливо, що «Людина-мураха 3» можуть почати знімати в наступному році, а вийде він в 2023.

26/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *