где будут снимать фильм Черная Пантера 2

«Чорна Пантера 2» можуть знімати в Австралії

Зйомки 4 Фази КВМ проходять вже практично по всій планеті. Серіали для Disney + в основному знімаються в Атланті, «Чорна вдова» і «Вічні» зняті в студії Pinewood у Великобританії, «Шан-Чі» і «Тор: Любов та Грім» знімалися Fox Studios в Австралії.

Тепер ще один фільм Marvel, ймовірно, приєднається до «Шан-Чі» і «Тору». Згідно ранньої виробничої інформації, «Чорна Пантера 2» також буде використовувати ті ж студії наступної весни, з березня по червень. Ми повинні підкреслити, що інформація про раннє виробництво, така як ця, більш ніж за рік вперед, іноді ненадійна і може змінитися. Але зараз можна з упевненістю сказати, що «Чорна Пантера 2» почнуть знімати не раніше ніж закінчать «Тор: Любов та грім».

Отримана інформанія не означає, що фільм зніматимуть виключно в Австралії, так як HN Entertainment в серпні минулого року розповіли, що принаймні деякі сцени з «Чорна Пантера 2» будуть зніматися в США. Це схоже на зйомки «Шан-Чі», який знімається в Австралії, але повинні приїхати в США для зйомок в Сан-Франциско.

Австралію не дарма так люблять режисери, адже вона дійсно має ряд хороших переваг для знімальних майданчиків. На її теренах можна зняти локації Африки або зелені парки Атланти. А узбережжя, такі як в Австралії, можуть також підтримати чутки про те, що Немор стане лиходієм у фільмі.

Tags: No tags

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *