Разбор концовки Черной вдовы

«Чорна вдова» може покласти край історії Скарлетт Йоханссон в Кінематографічному Всесвіту Марвел, але вона впливає на майбутнє франшизи, а також пов’язана з іншими фільмами Marvel.

Кіновсесвіт Марвел нарешті розповів історію Наташі Романофф в «Чорній вдові», і хоча цей фінал менш епічний ніж в «Месники: Завершення», він в той же час досить перспективний. Оскільки Скарлетт Йоханссон залишає КВМ з сумнівною можливістю повернення в далекому майбутньому, те, що становило її історію походження, тепер розказано.

«Чорна вдова» починалася і закінчувалася приблизно там, що багато фанатів передбачали, після вирішальних подій «Протистояння» і до відродження Таємних Месників відповідно. Але мчасові рамки в КВМ тепер більше не є лінійними, і історія Наташі охоплює її ранне життя в 1990-х роках і давно обговорювані ключові події в Будапешті майже два десятиліття по тому. Хоч нам і не дали можливості поглянути на те, що сталося в Червоній кімнаті, для Наташі важливіше було не те, що відбувалося в ній, а то, що відбувалося навколо самої Наташі.

«Чорна вдова» нарешті дала Наташі власний меморіал

Черная вдова наконец-то дала Наташе собственный мемориал

Можливо в студії не хотіли завантажувати іншими зірками сцену з похоронами Тоні Старка в кінці «Фіналу», але шанувальники КВМ нарешті змогли побачити як Наташі була віддана дань поваги. І врешті-решт було доречно, що сумувати про неї буде її сестра, а не сім’я, яку вона вибрала після втечі з Червоної кімнати, враховуючи одкровення, що їх зв’язок з нею завжди була більш реальним.

На жаль, епізодична роль Джулії Луїс-Дрейфус трохи погіршила цю сцену, але було ясно, що в студії вирішили, що це найкраща можливість повернути Олену в нові проекти. Уже відомо, що Флоренс П’ю, яка зіграла Олену Бєлову, з’явиться як мінімум в серіалі «Соколине Око».

Що чекає Олену далі? Кого вона зустріла на могилі Чорної вдови

Что ждет Елену Белову в марвел

Для тих, хто не дивився «Сокіл і Зимовий солдат», графиня Валентина (або «Вел») Джулії Луїс-Дрейфус – новий впливовий гравець у Кіновсесвіті Марвел з повноваженнями наймати надсильних або виняткових людей для поки невідомого проекту. Є припущення, що це або версія Темних Месників для Кіновсесвіту Марвел, або загін Громовержця. Важливим є те, що у Вел тепер два новобранці, і Олена приєднається до першої заміни Капітана Америка Джону Уокеру. Схоже, що зв’язок Олени з Валентиною триває досить довго, тому, коли Вел передає їй досьє на ціль, вона називає це «ваша наступна ціль». Неясно, коли вона її завербувала, але швидше за все це було до Уокера.

Вкрай важливо, що Вел пояснює чому Олена в серіалі «Соколине око» отримала Клінта Бартона в якості свого наступного завдання, вона назвала його людиною відповідальною за смерть Наташі. Очевидно, що незважаючи на те, що багатолюдний Всесвіт Марвел багато знає про те, що сталося між Месниками і силами Таноса, справжні події смерті Наташі залишаються в секреті.

Що було з Чорною вдовою в Червоній кімнаті

Что было с Черной вдовой в Красной комнате

Після того, як «Месники» показали, що минуле Наташі було пов’язано з якоюсь Червоною кімантою, «Чорна Вдова» нарешті пояснила за який злочин вона трималася під вартою. За словами Локі, саме дочка Дрейкова переслідувала Наташу після того, як вона була змушена вбити невинних в ході замаху на лідера Червоної кімнати.

Чому Чорна Вдова приєдналася до Месників в «Війні Нескінченності»

Почему Черная Вдова присоединилась к Мстителям в Войне Бесконечности

Останні кадри «Чорної вдови» перед титрами показують, що остання зустріч Наташі з Мейсоном привела до того, що вона отримала Квінджет. Озираючись назад, ймовірно, саме тому Хеппі Хоган зміг взяти на себе роль керуючого активами Старка, враховуючи ймовірність того, що його попередник був звільнений. Це змушує її приєднатися до Секретних Месників Капітана Америки до втечі з в’язниці, оскільки вона згадує, що збирається допомогти своїм друзям вибратися з в’язниці. Це змінює кінець «Протистояння», але також має вирішальне значення для пояснення того, чому Вдова знову приєднується до Месників незважаючи на втечу.

Як Чорна вдова втекла від генерала Росса

Как Черная вдова сбежала от генерала Росса

При падінні Червоної кімнати конвой агента Росса виявляє позицію Наташі, і замість того щоб бігти або приєднатися до інших вдов, вона каже, що буде стримувати противника. Це символічна сцена, оскільки Наташа дозволила своїй першій родині втекти щоб виконати важливу місію по звільненню інших вдів, розкиданих по всьому світу. Але на цьому сцена закінчується: генерал Росс і Наташа більше не зустрічаються, і немає ніяких пояснень того, як пройшла зустріч. Їй нема на що було викуповувати свою свободу, з огляду на те, що вона відправила дані Червоної кімнати разом з Оленою, і Наташа, звичайно, не вбила Росса, тому що він знову з’являється в «Війні нескінченності». Єдине можливе рішення полягає в тому, що вона залишалася там досить довго щоб Росс побачив її, а потім втекла відволікаючи всіх на себе, що могло б пояснити чому вона залишається в бігах в «Війні нескінченності» зі Стівом Роджерсом і Сем Вілсоном.

Чому Олена дарує Наташі свою жилетку

Почему Елена дарит Наташе свою жилетку

Одне з найбільш дивних дій в «Чорній вдові» підтверджує, що новий наряд Наташі у «Війні нескінченності» був подарований Оленою. Купивши собі жилет через універсальність, яку надає безліч кишень, Олена передала його Наташі до кінця фільму, припускаючи, що вона знає, що її сестра заздрила цьому. Але це більше ніж жилетка, як Олена сказала, вона являє собою її першу можливість висловити свою індивідуальність після десятиліть контролю Червоної кімнати. Жилетка Олени подвійно символічна: це не тільки знак любові, що підтверджується ще і тим, що його носить Наташа, а й знак того, що вона, нарешті, знайшла свою особистість після виходу з тіні Дрейкова.

Що буде далі з вдовами, Червоним стражем і Таскмастером

Что будет с вдовами Красным стражем и Таскмастером

У той час як «Завершення» завершив кар’єру Скарлетт Йоханссон в Кіновсесвіті Марвел, звання Чорної вдови продовжить існувати. Олена Бєлова швидше за все продовжити роботу своєї сестри, навіть з урахуванням того, що вона працює на Контесс Джулію Луї-Дрейфус (співпраця, яке доволно скоро закінчиться). Чи може ця ситуація відповідати бажанням Кейт Шортленд створити продовження без Скарлетт Йоханссон?

Найбільш цікавим в цьому відношенні є те, що Меліна і Олексій визнали, що вони дійсно вважають себе повноцінними фігурами матері та батька. Ідея про те, що вони створять заміну Червоній кімнаті на фермі Меліни, де врятовані вдови зможуть спокійно жити під наглядом Меліни, здається прекрасним.

14/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *