Скарлетт Йоханссон больше не появится в Киновселенной Марвел

Скарлетт Йоханссон, яка грала Наташу Романофф з «Залізної людини 2» 2010 року, оголосила, що фільм «Чорна вдова» стане її останньою появою в Кінематографічному Всесвіті Марвел.

Після більш десяти років роботи в Marvel Studios, про перший сольний проект для Наташі Романофф було оголошено на San Diego Comic Con в 2019 році. Ніхто не міг очікувати інших подій, оскільки пандемія COVID-19 в кінцевому підсумку поставила фільм в стан вічної затримки. Тепер очікування майже закінчилося, оскільки «Чорна вдова» виходить в кінотеатрах в п’ятницю, 9 липня.

З тих пір коли це було вперше оголошено, довгий час передбачалося, що «Чорна Вдова» стане проривом для Скарлетт Йоханссон в якості головного персонажа, з огляду на те, що вона пожертвувала собою в «Месники: Завершення» щоб отримати камінь душі. У своїй останній появі Чорна вдова розповість про час між «Перший месник: Протистояння» 2016 року і «Месники: Війна нескінченності» 2018 року, коли Нат все ще перебувала в бігах за порушення Заковіанскої угоди. Питання про майбутнє Йоханссон в Кіновсесвіті Марвел не вщухали до сих пір, поки зірка «Чорної вдови» не оголосила про свій відхід.

почему Скарлетт Йоханссон больше не появится в Киновселенной Марвел

Разом з багатьма фанатами сама актриса довго чекала поки «Чорна вдова» побачить світ. Тепер, коли це майже настав, Йоханссон, яка грала Наташу Романофф з «Залізної людини 2» 2010 року, відповіла на питання про її місце в майбутньому Кінематографічного Всесвіту Marvel. В інтерв’ю Variety Скарлетт Йоханссон порушила питання про те, чи стане Чорна Вдова її останньою появою в ролі Наташі Романофф:

Я все ще не вірю, що моя робота завершена. Я до сих пір думаю про нові способи переграти сцени з фільмів зняті 10 років тому. Я дійсно задоволена роботою, яку виконала за останні десять з гаком років в Marvel. Я відчуваю, що йду на високому морально підйомі з фільмом, яким неймовірно пишаюся. Я відчуваю, що моя робота з Наташею завершена. Я дослідила багато аспектів її особистості і відчуваю, що її рішення пожертвувати життям заради своїх кращих друзів було тим, що вона зробила рішуче і не шкодує про це.

Відповідь Йоханссон не виключає можливість появи в КВМ в майбутньому, але вона, схоже, задоволена тим, що це її остання поява в Кіновсесвіті Марвел. Якщо «Чорна вдова» останній фільм Кіновсесвіту для Йоханссон, це було б прекрасним часом щоб покинути проект. Ранні огляди хвалять її першу сольну пригоду за її захоплюючий сюжет, за акторську гру самої Йоханссон і акторів другого плану.

З «Війною нескінченності», «Завершення» і «Чорною вдовою», що стали останніми проектам для актриси в Кіновсесвіті Марвел, Йоханссон може з гордістю зняти свій костюм супергероя. Проте, можливість повернутися, ймовірно, завжди буде відкрита для майбутніх появ, як і для Кріса Еванса і Роберта Дауні-молодшого, останній з яких, за чутками, може з’явитися в «Чорній вдові». Хоча не схоже, що Йоханссон повернеться в КВМ найближчим часом, деякі з її колег по «Чорній вдові», наприклад Флоренс П’ю, як очікується, продовжать справу Наташі коли вона піде.

08/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *