Сценарий сериала Женщина-Халк завершен

Створення Disney + подарувало фанатам Marvel ще більше серіалів заснованих на персонажах пов’язаних з фільмами Кіновсесвіту Марвел. Першим стане «Сокіл та Зимовий солдат», його планують випустити в серпні цього року, а слідом за ним вийдуть «Ванда/Віжн» та «Локі». До більш інтригуючих серіалів можна віднести «Жінка-Халк», «Міс Марвел» та «Місячний Лицар», оскільки вони зосереджені на персонажах які ще не з’явилися в КВМ. Серіали були анонсовані під час D23 Expo в минулому році, і фанати з нетерпінням чекали нової інформації про них.

Важко сказати на якому етапі зйомок знаходиться кожен з серіалів, почасти тому, що пандемія коронавіруса дуже сильно ускладнює процес розробки. Що стосується серіалу «Жінка-Халк», то в останніх звітах говорилося, що виробництво повинне було початися цього літа. Проте, через коронавірус, ця дата може перенестися на невизначений термін. Крім того, не було ніяких офіційних оголошень про кастинги.

Але днями нарешті з’явилася нова інформація стосовно поточного статусу серіалу «Жінка-Халк». Одна з сценаристів, Дана Шварц, написала в твіттер, що сценарій серіалу закінчений.

Так як до літа залишилося зовсім небагато ми незабаром дізнаємося, чи почнуть зйомки в раніше заплановану дату. Також цілком імовірно, що Marvel не оголосять хто зіграє Жінку-Халк поки не почнуться зйомки. Крім цього ходять чутки, що в серіалі з’явиться Марк Руффало в ролі Халка.

08/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *