Джеймс Ганн подтвердил что сценарий Стражей Галактики 3 завершен

Джеймс Ганн, якого студія Марвел прийняли назад для роботи над «Вартовими Галактики 3», підтвердив в своєму Твіттері, що сценарій фільму готовий.

Ганн представив світу різношерсту команду супергероїв на чолі з Пітером Куіллом у фільмі «Вартові Галактики» 2014 року. Фільм сподобався фанатам та критикам, а студії приніс дуже гарний прибуток, й Ганну дозволили зняти наступну частину «Вартові Галактики. Частина 2». Завдяки баченню Джеймса Ганна, команда Вартових стала невід’ємною частиною Кінематографічного Всесвіту Marvel.

«Вартові Галактики 3» ще не почали знімати, а фільм вже пережив чималу частку випробувань. Спочатку Ганн повинен був знімати й третю частину фільму, проте Дісней звільнили режисера за старі неполіткоректние твітти. Але дізнавшись, що Worner Bros. практично відразу найняли його для роботи над новим «Загоном Самогубців», Дісней запропонували Джеймсу повернутися до них для роботи над «Вартовими». У свою чергу Ганн оголосив, що не почне роботу над фільмом, поки не закінчити зйомки «Загону Самогубців» по Всесвіту DC.

На радість всім фанатам, Ганн підтвердив в своєму Твіттері, що робота над «Вартовим Галактики 3» не стоїть на місці. Зокрема, він підкреслив, що сценарій вже завершено. Крім того, Дісней вже найняли більшу частину керівного персоналу для початку виробництва фільму.

На поточний момент у нас є трохи інформації про те, яким буде сюжет третьої частини. У попередній частині команда зазнала нищівну втрату, коли Танос вбив Гамору в «Месники: Війна нескінченності». Проте, подорож Месників в часі повернуло Гамору з 2014 року в нашу реальність. Хоч ця Гамора й не подорожувала разом з Вартовими, її повернення має на увазі, що улюблений фанатами персонаж не покине КВМ.

Дотримуючись цієї сюжетної лінії, в «Месники: Завершення» показали Вартових та їх підготовку до пошуків Гамори після Битви за Землю. Хоча поки це й не підтверджено, пошук Гамори може стати можливою основний сюжету для «Вартові Галактики 3». Однак тільки час покаже, чи виявиться ця теорія вірною.

Більшість фільмів Ганна відомі своєю сумішшю веселих жартів та захоплюючих сцен. Між попередньою роботою Ганна над «Вартовими» та роботою над «Загоном» режисер зарекомендував себе як експерт в області фільмів про супергероїв. Багато подробиць майбутнього фільму «Вартові Галактики» залишаються невідомими. Однак, коли біля керма стоїть Ганн, все вказує на те, що фільм стане ще одним хітом.

11/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *