Сокол и Зимний солдат будет снят в формате 6-ти часового фильма

Ми давно дізналися, що Marvel Studios ставляться до своїх серіалів на Disney + так само, як і до повноцінних фільмів КВМ.

Вони не тільки будуть настільки ж важливі для всієї історії Кінематографічного Всесвіту Марвел, а це означає, що вам необхідно дивитися їх, щоб не відставати від сюжетної лінії, але вони також будуть створюватися в такому ж форматі як і фільми студії.

Ентоні Макі, зірка серіалу, в інтерв’ю Variety підтвердив, що у нього таке відчуття, що студія просто ріже фільм на шість частин:

Ми знімаємо його як фільм. У всіх, хто раніше працював на телебаченні, були схожі відчуття. Ніхто ніколи не працював над серіалом подібним до цього. Так що замість двогодинного фільму, фанатів чекає шести або восьмигодинний фільм розбитий на частини.

Він також згадав і про бюджет, сказавши, що він не був настільки великим як при зйомці фільмів. Але в фінансових звітах говорилося, що серіали для Disney + мають набагато більший бюджет, ніж звичайні серіали.

До сих пір немає оновленої інформації про фактичну дату виходу серіалу «Сокіл та Зимовий солдат», але в інтерв’ю Макі запевнив, що вони вже практично повернулися до зйомок.

30/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *