в КВМ появится новый мутант Огненная звезда (Firestar)

Всі фанати задаються питанням, ким стане той Мутант з Людей-Ікс, якого першим покажуть в КВМ. Крім чуток про деяких менш відомих мутантів, які можуть з’явитися в «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець», поки не було ніяких офіційних повідомлень про появу Мутантів в КВМ.

Звичайно, було б круто, якби Росомаха вийшов з порталу в «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», але схоже, що ми побачимо інших Мутантів до того, як в КВМ з’являться знайомі нам Люди-Ікс.

За словами Даніеля Ріхтмана, Marvel планують ввести Вогняну зірку (Firestar) в Кінематографічний Всесвіт Марвел. Раніше вона з’являлася в коміксі «Людина-павук і його дивовижні друзі». А оскільки Анжеліка Джонс є мутантом, правами на неї володіє Marvel Studios і вони можуть використовувати її у фільмах, на відміну від Sony з правами тільки на Людину-павука і його Всесвіт.

Найцікавіше в цьому те, що Вогняна зірка (Firestar) була учасником команди Нових Воїнів (New Warriors) в коміксах, так що цю команду можуть висвітлити і в КВМ.

Більшість шанувальників Марвел пам’ятають, що Marvel Television випустили пілотну серію «Нових Воїнів», який так і не був знятий. Але всі персонажі залишилися чинними і чекають свого часу щоб бути використаними Marvel Studios в майбутньому.

Цілком можливо, що плани на Вогняну зірку (Firestar) можуть привести до того, що серіал «Нові Воїни» буде офіційно анонсований в рамках КВМ.

24/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *