Когда выйдет сериал Сокол и Зимний солдат

Зірка серіалу «Сокіл і Зимовий солдат» Емілі ВанКемп сподівається, що її довгоочікуваний серіал від Marvel може вийти на початку наступного року.

ВанКемп дебютувала в Кінематографічному Всесвіті Marvel у фільмі «Перший месник: Друга війна» та двома роками пізніше з’явилася у фільмі «Перший месник: Громадянська війна». У Шерон був роман зі Стівом Роджерсом в той час як сама вона є внучатою племінницею Пеггі Картер, першого кохання Стіва. Після повернення Стіва в минуле їх подальший роман на телеекранах зайшов в глухий кут. Шерон з’явиться «Соколі і Зимовий солдат» одна, але буде перебувати в бігах, після того як допомогла Стіву, Сему та Бакі під час своєї останньої ролі в КВМ.

Спочатку «Сокіл і Зимовий солдат» повинні були стати першим серіалом від Marvel для Disney +. Однак через пандемію виробництво зупинилося на кілька місяців. В результаті «Сокіл і Зимовий солдат» не встигли до серпневої прем’єрі. Фактично, Marvel не випускали великих проектів у 2020 році, а «ВандаВіжн» стане першим проектом за рік, але вийде не раніше середини січня. В інтерв’ю з PJ Stock ВанКемп сказала, що «Сокіл і Зимовий солдат» дебютують в тому ж місяці або трохи пізніше:

Я не думаю, що у студії є точна дата виходу, тому що ми повинні були ще закінчити зйомки після заморозки. Але так як ми буквально недавно відзняли останній матеріал, ймовірно, вже майже закінчений процес монтажу. Сподіваюся, серіал вийде на початку року.

дата выхода сериал Сокол и Зимний солдат

Ми вважаємо, що Емілі ВанКемп вірна в своїй оцінці дати виходу «Сокіл і Зимовий солдат». Початок 2021 року здається найбільш вірогідним часом релізу, тим більше, як зазначила актриса, зйомки першого сезону вже завершені. Однак саме січнева дата малоймовірна.

Випускаючи «Мандалорця» Дісней зробили так, щоб між 1 і 2 сезонами минув рік, а черговість з іншими проектами дозволяла створити конент для глядачів, який не мав би ніякої перерви. Ми вважаємо, що для серіалів КВМ Disney будкт використовувати аналогічну стратегію.

Виходячи з цієї логіки, не мало б сенсу випускати «Сокіл і Зимовий солдат» в тому ж місяці, що й «ВандаВіжн». Обидва серіали є затребуваними та прибутковими проектами, й не має сенс конкурувати їх між собою. З цієї причини більш ймовірним є реліз «Сокіл і Зимовий солдат» в лютому або березні.

04/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *