когда выйдет Сокол и Зимний солдат

Довгоочікувана дата виходу «Сокіл та Зимовий солдат» нарешті настала, серіал з’явиться на Disney + 19 березня 2021 року.

Шоу стане другим серіалом Кінематографічного Всесвіту Марвел який дебютує на потоковому сервісі, а перший сезон «ВандаВіжн» вийде на Disney + в січні. «Сокіл та Зимовий солдат» разом з «ВандаВіжн» відкриють 4 Фазу КВМ, яка збере воєдино величезну кількість нових історій, супергероїв та всесвітів.

Ходили чутки, що «Сокіл та Зимовий солдат» знаходяться в розробці з вересня 2018 року, про що було офіційно оголошено в квітні 2019 року. Хоча зйомки шоу й почалися ще в жовтні 2019 року, це був один з перших серіалів, в якому публічно заявили про затримки через COVID-19. Зйомки змогли завершити тільки в жовтні 2020 року, знявши 6 серій, кожна з яких триватиме близько 60 хвилин.

В рамках безлічі оголошень, зроблених Disney своїм інвесторам в четвер, Marvel Studios оголосили в Twitter, що трансляція «Сокіл та Зимовий солдат» стартує 19 березня. Епізоди виходитимуть один за іншим, швидше за все щотижня, так само як й «Мандалорець». Оскільки міні-серіал складається всього з шести епізодів, він, швидше за все, закінчиться до кінця квітня, до дебюту «Локі» в травні.

Крім дати виходу, в четвер був випущений перший повноцінний трейлер «Сокіл та Зимовий солдат». У трейлері Сем Вілсон каже, що примірявши на себе мантію супергероя та збираючись піти по стопах Капітана Америки він зрозумів, «спадщина цього щита тяжкий тягар».

У трейлері також показали безліч послідовних кадрів пов’язаних з Семом та Баки, а також моменти їх міцної дружби ближче до кінця. Спочатку планувалося, що «Сокіл та Зимовий солдат» вийде в серпні 2020 року, а це означає, що серіал вийде приблизно на сім місяців пізніше, ніж очікувалося.

Затримка тільки додала галасу навколо серіалу з шести епізодів, виробництво якого обійшлося приблизно в 150 мільйонів доларів. Для багатьох це найбільш очікуваний з майбутніх серіалів КВМ. Шанувальники можуть офіційно почати зворотний відлік перед дебютом першого епізоду серіалу «Сокіл та Зимовий солдат» 19 березня.

18/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *