Студии Marvel и DC отказались от посещения Comic-Con 2021

У липні цього року другий рік поспіль Marvel Studios і DC Films пропускають онлайн-шоу Comic-Con@Home в Сан-Дієго.

Comic-Con в Сан-Дієго став подією номер один для великих студій де вони можуть презентувати всі свої майбутні проекти, причому Marvel Studios і DC Films дуже часто готували безліч унікальної інформації. Шанувальникам вперше анонсували 4 Фазу Марвел на Comic-Con 2019, а трейлери до фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» і «Загін самогубців» стали одними з найбільш обговорюваних трейлерів на заході в 2015 році.

Через пандемію COVID-19 в минулому році Comic-Con в Сан-Дієго перейшов в онлайн формат через заборону на громадські збори людей. Також через невизначеність графіка виходу фільмів на 2020 рік, багато великих студії відмовилися від презентацій нових матеріалів, а єдиним великим фільмом, який представили на Comic-Con@Home 2020 року, стали «Нові мутанти». Онлайн-презентація буде проводитися з п’ятниці, 23 липня, по неділю, 25 липня.

Почему Marvel и DC отказались от посещения Comic-Con 2021

Згідно Deadline, ні Marvel Studios, ні DC Films не будуть з’являтися на онлайн-конференції в цьому році. Поки немає інформації про те, чи будуть присутні Sony Pictures, які продюсують «Людина-павук: Немає шляху додому», «Веном 2» і «Морбіус». У той час як Warner Bros. нічого анонсувати для DC Films, у них є телевізійні проекти, наприклад презентація нового сезону «Легенд завтрашнього дня».

Не дивлячись на те, що обидві студії пропускають Comic-Con@Home в Сан-Дієго, Marvel Studios і DC Films можуть приберегти свої матеріали для власних заходів. DC FanDome став дуже популярним заходом в 2020 році, так як трейлери до фільмів «Чудо-жінка: 1984», «Загін самогубців» і «Бетмен» викликали величезний інтерес у фанатів. Студія вирішила знову провести власну конференцію 16 жовтня 2021 року зі додатковими матеріалами по майбутнім релізів DC.

Marvel Studios, в свою чергу, скористалася щорічним днем інвесторів Disney в 2020 році, на якому оголосили про низку проектів і новин про кастинги, і можуть зробити те ж саме в 2021 році. Marvel Studios також мають вже раніше оголошений щільний річний обсяг фільмів і серіалів, а з Disney + вони можуть випускати свої власні рекламні матеріали коли захочуть.

Ще до пандемії і Marvel Studios, і DC Films намагалися уникати Comic-Con San Diego. Студія Marvel пропустила 2018 рік на користь власного D23 Дісней, а Warner Bros. вирішили не демонструвати будь-які кадри з «Диво-жінка: 1984» або «Хижих пташок» на Comic-Con 2019. Через велику кількість витоків трейлерів, витрат на поїздки для акторів і додаткових фінансових витрат, схоже, що студії знайшли спосіб покинути San Diego Comic-Con і почати проводити власні заходи.

08/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *