Новые мутанты будут ссылаться на Вселенную Людей-Икс студии Fox

Ті, хто сподівався, що «Нові мутанти» проігнорують Всесвіт Людей-Ікс студії Fox, можуть бути розчаровані, дізнавшись, що у фільмі як і раніше будуть згадуватися її персонажі.

Насправді ми не побачимо будь-яких епізодичних ролей з цими персонажами, і про це не сказано в самому фільмі, але він все ще знаходиться в тому ж Всесвіті. Це означає, що ті, хто сподівається, що фільм додадуть в КВМ можуть бути розчаровані.

Режисер Джош Бун пояснив Slashfilm, що дію фільму спочатку планувалося розгортати в 80-х роках за участю акторів з «Люди Ікс: Апокаліпсис», але потім новий керівник студії сказав йому, що студія більше не хоче знімати фільми про Людей Ікс, дія яких відбувається в минулому.

Кілька місяців тому серед блогерів поширювався звіт про тестовий перегляд фільму «Нові мутанти», який був проведений незабаром після провалу «Темного фенікса», в якому був показаний фрагмент фільму. У ньому, за чутками, не згадувався Всесвіт Людей-Ікс, а діти у фільмі навіть не знали, що таке мутанти. Але судячи з коментарів Буна, який говорив що у фільмі всі будуть знати про Професора Ікс, цілком ймовірно, що відсилання на Всесвіт Людей Ікс були додані вже після цього тестового показу.

31/08/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *