Тайка Вайтити заявил что Тор 4 будет абсолютно несерьезным

Тайка Вайт заявив, що його майбутнє продовження, «Тор: Кохання та грім», не буде містити нічого серйозного, і обіцяє, що фільм буде набагато безумніше ніж «Рагнарок».

Вайтіті раніше зняв фільм «Тор: Рагнарок» в 2017 році, третій проект для Кінематографічного всесвіту Marvel. Режисер, відомий своїми легковажними і часом чорними комедіями, такими як «Кролик Джоджо» і «Чим ми зайняті в тіні», привніс в проект свій унікальний юмористичний стиль і зняв один з найбільш насичених і яскравих фільмів у всьому Кіновсесвіті Марвел.

«Тор: Кохання та грім» покаже як Кріс Хемсворт повернеться в ролі Тора, разом з Валькірією Тесси Томпсон, а також Вартовими Галактики, але наскільки вони будуть залучені поки невідомо. Найцікавіше повернення – це Наталі Портман, яка повторить роль Джейн Фостер з «Тор» 2011 року і «Тор 2: Царство темряви» 2013 року. Портман покинула Марвел після «Тор 2», як повідомляється, через сварку з Marvel Studios, режисером Петті Дженкінс і подальшою творчою кризою. Однак тепер все змінилося, Портман повернулася і заволодіє молотом Тора, Мйольніром, в ролі Могутнього Тора. До фільму також приєднається Крістіан Бейл, який зіграє Горра: М’ясника Богів.

Тор 4 будет абсолютно несерьезным

В інтерв’ю з Empire про прийдешнє продовження незабаром після закінчення зйомок Вайтіті сказав, що його абсолютно збиває з пантелику те, що йому вдалося зняти фільм. Він сказав, що якщо взяти базові елементи, з яких складається фільм, «в ньому немає ніякого сенсу». Він жартома додав, що безглуздість настільки велика, що цілком можливо, що він більше не зможе працювати в студії, коли фільм буде завершений:

Я зробив якесь божевілля … Це самий божевільний фільм над яким я коли-небудь працював … Коли ви побачите всі елементи цього фільму, то зрозумієте, що він просто не має ніякого сенсу. Це майже так, як якщо б його просто не робили. Я навіть думаю, що коли цей фільм вийде, то зі мною більше ніколи не будуть співпрацювати.

«Тор: Рагнарок» вже був досить безглуздим фільмом, від руйнування Асгарда до сутички Тора з Халком і всього, що відбувалося у Джеффа Голдблюма, так що буде цікаво подивитися, що саме Вайтіті запланував для продовження. В даний час є дуже мало інформації про «Кохання та грім», і Marvel, схоже, дуже багато тримають в секреті.

Проте, Вайтіті пообіцяв, що він буде сильно відрізнятися від «Рагнарока». Він додав: «Проект ще безумніше. Я вам скажу, в чому різниця. У цьому фільмі буде набагато більше емоцій. І ще багато любові. І ще багато грому. І багато Торів».

08/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *