Джейн будет владеть Мьёльниром в Тор Любовь и гром

Наталі Портман розповіла деякі подробиці про майбутній фільм КВМ «Тор: Кохання та грім» й підтвердила, що Джейн Фостер дійсно буде володіти Мйольніром.

Портман з’явилася в ролі Фостер в «Торі» 2011 року й в досить невдалому продовженні 2013 року «Тор 2: Царство темряви». Тим не менш, вона була відсутня в «Тор: Раґнарок» в 2017 році, й цей факт швидко пояснили Тор та Локі на початку фільму. Однак, коли на Comic-Con 2019 було оголошено про «Тор: Кохання та грім», Портман підтвердила, що відіграє не тільки Джейн Фостер, а й нового персонажа – Могутнього Тора.

У коміксах Джейн придбала сили Тора через Мйольнір, але також захворіла на рак через магічний молот. Незважаючи на те, що режисер Тайка Вайтіті не копіював оригінальну історію з коміксів в «Тор: Раґнарок», схоже, що він повернеться до сюжетної лінії коміксів в «Кохання та грім», оскільки Портман раніше натякнула, що Джейн буде боротися з раком в фільмі.

Так само невідомо коли на часовій шкалі КВМ відбуватимуться події фільму, й чи буде Тор Кріса Хемсворта товстим, яким він був в «Месники: Завершення».

Джейн будет владеть Мьёльниром

Під час інтерв’ю в рамках заходу espnW Summit, Портман підтвердила, що Джейн буде володіти Мйольніром в «Тор: Кохання та грім». Актриса поговорила про фільм із зіркою футболу Джулі Фауд. Коли Фауд запитав, чи зможе Портман підняти Мйольнір у фільмі, вона відповіла ствердно.

Фоуді: Ти зможеш підняти та утримати молот в своїх руках?

Портман: Звичайно зможу.

Фоуді: Я впевнений, ти скажеш: «Подивіться як треба, хлопчики!»

Портман: [Сміється] Це саме те, що я повинна сказати. Ви вгадали сценарій, Джулі.

Коментарі Портман можуть вказувати на те, що сценарій «Тор: Кохання та грім» знаходиться на більш просунутій стадії, ніж вважалося раніше. Зйомки фільму почнуться тільки в січні, й Хемсворт жартував, що зустрічі з Вайтіті щодо сценарію поки не були дуже продуктивними. Але явно сценарій вже існує, або його начерк, оскільки Наталі Портман впевнена, що Джейн буде володіти молотом. Коли вона це зробить, вона безумовно увійде в історію, оскільки тільки Тор, Капітан Америка та Віжн (ненадовго) довели, що поки тільки вони були гідні тримати Мйольнір з усіх персонажів КВМ.

25/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *