Том Холланд получил сценарий Человек-паук 3 и обещает не заспойлерить его

Підтвердивши, що він зараз в Атланті, щоб почати зніматися в «Людина-павук 3», Том Холланд повідомив, що нарешті отримав сценарій фільму.

Тільки в минулому році майбутнє Людини-павука Тома Холладна було під загрозою, коли конфлікт між Marvel Studios та Sony майже виключив Спайді з КВМ. В кінцевому підсумку все налагодилося, й персонаж залишився у Всесвіті на найближче майбутнє.

У той час як в «Людина-павук: Далеко від дому» зробили сюжет з доробком на створення «Людини-павука 3», цікаво чи буде фільм знятий Джоном Уоттсом як й раніше рухати історію Павучка вперед, оскільки тепер достеменно відомо, що фільм буде знятий в рамках Кіновсесвіту Марвел. Також стало відомо, що у фільм повернеться Електро, персонаж з всесвіту Людини-павука від Sony.

З огляду на ці цікаві нові доповнення до Людини-павука 3, фанатам зараз більше ніж будь-коли цікаво, що станеться в тріквелі. Холланд нещодавно оголосив в своєму офіційному Instagram (через The Cosmic Wonder), що отримав сценарій фільму. Але тим, хто сподівається, що він повернеться до своїх старих звичок й знову все заспойлерить, актор пообіцяв, що не буде нічого розповідати про це:

Холланд заробив собі подібну репутацію тим, що постійно спойлерив приховану студією інформацію. Було кілька випадків, коли він випадково розповідав ключові деталі сюжету, що було неприпустимо, оскільки КВМ відома тим, що тримає всю інформацію сторого в секреті.

Проте, актор навчився тримати язик за зубами, особливо щодо подій «Месники: Завершення» та «Далеко від дому». Через кілька місяців після того, як в кінотеатрах вийшов фільм від Джо та Ентоні Руссо, він зізнався, що знав про смерть Тоні Старка ще за рік до виходу «Війни Нескінченності». Так як він дійсно вміє тримати в секреті подібну інформацію, а то що було раніше більше не повториться. Можна з упевненістю сказати, що він зможе зробити те ж саме й для «Людина-павук 3».

Оскільки Холланд, швидше за все, навчився справляється зі своїм поривом розповідати про деталі сюжету, цікаво, що Marvel Studios також послабили свій контроль щодо нього. У всякому разі той факт, що вони дали йому копію сценарію, незалежно від того, повна це версія чи ні, є доказом того, що вони впевнені, що він не зробить незграбних помилок щодо таких конфіденційних матеріалів. Це, однак, не означає, що студії не будуть використовувати образ Холланда в якості джерела рекламної інформації для просування на ринок «Людини-павука 3», як вони це робили в минулому.

27/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *