Том Холланд заявил что Тоби Магуайр и Эндрю Гарфилд не появятся в Человек-паук 3

Том Холланд, відомий своїми спойлерами в інтерв’ю, продовжує заперечувати причетність Ендрю Гарфілда та Тобі Магуайре до «Людини-павука 3».

В останні кілька місяців ходили чутки про безіменний сіквел «Людина-павук: Далеко від дому» і його епічний склад. Схоже, що всі, хто коли-небудь знімався у фільмі про Людину-павука, за чутками, будуть зніматися в сіквелі під керівництвом Холланда. «Людина-павук 3», від лиходіїв до коханих павуків та самих павуків, може стати найбільш насиченим фільмом, навіть якщо тільки половина чуток правдива.

Холланд розповів Esquire, що Гарфілда та Магуайра абсолютно точно немає у фільмі. Актор додав, що, якщо ця інформація не була прихована від нього, актори якы грали Людину-павука раніше не можуть бути разом з ним в головній ролі. Холланд вже раніше заявляв, що він знає всі сюжетні повороти які відносяться до «Людини-павука 3», і що поява Гарфілда та Магуайре була б занадто великим секретом, щоб тримати його в таємниці від нього.

Ні-ні, в цьому фільмі вони не з’являться. Якщо тільки в студії не приховали від мене найбільшу частину сюжету, яка, я думаю, є дуже серйозною таємницею, щоб приховати її від мене. Але поки ні. Це буде продовження фільмів про Людину-павука, які ми знімали раніше.

Тоби Магуайр и Эндрю Гарфилд не появятся в Человек-паук 3

Більш ніж імовірно, що Холланд просто намагається ввести в оману. Всього кілька днів тому він сказав, що Marvel не розповіли йому про появу Гарфілда та Магуайр у фільмі, але, як і майже всі інші чутки про «Людину-павука 3», майже гарантовано, що ми побачимо цю пару у фільмі. У минулому Холланд, як відомо, давав спойлерні інтерв’ю, тому йому, ймовірно, простіше просто категорично заперечувати щось, ніж дати розпливчасту і заплутану відповідь, яка може щось зіпсувати.

Коли справа доходить до розкриття ролей Гарфілда та Магуайре у фільмі, вони будуть сюжетно насичені подіями як і сам фільм, тому малоймовірно, що Холланд підтвердить їх ролі в інтерв’ю. Незважаючи на всі чутки, здається можливим, що розкриття буде збережено для трейлера, а не для самого фільму.

На той час коли настане грудень, участь Гарфілда і Магуайре настільки вкорениться в очікуваннях фанатів, що несподіванка може втратити свій вау ефект. Оскільки «Людина-павук 3» стає настільки ж масштабним, як і зараз, Marvel буде прагнути неухильно нарощувати ажіотаж протягом місяців попередніх до виходу фільму. Але прямо зараз, ми вважаємо, ще занадто рано нарощувати цей ажіотаж.

09/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *