Съемки Человек-паук 3 остановлены

Слідом за новиною про «Веном 2: Хай почнеться різанина», з’явилося трохи інформації про фільм «Людина-павук 3». Ми дізналися, що виробництво третього фільму затримується, що цілком очікувано, але навіть сам Людина-павук не впевнений, коли почнуться зйомки.

Сьогодні ввечері, в шоу Jimmy Kimmel Live, Том Холланд розповів про зйомки фільму, які планувалися на липень, і про їх перенесення:

Я не знаю коли ми почнемо зйомки. Я був в Берліні, знімався в фільмі «Незвідане: Удача Дрейка». Ми всі були готові до нового знімального дня, але приїхавши на локацію всіх зібрали і відправили по домівках. Так що, будемо ми знімати цей фільм першим або спочатку знімемо нового «Людини-павука», мені невідомо. Але обидва фільми дійсно цікаві, їх сценарії фантастичні, так що, що б не трапилося, глядачам варто чекати їх виходу.

Якщо фільм не почнуть знімати в найближчим часом, цілком імовірно, що реліз буде перенесений на липень 2021 року, тобто всього через три тижні після виходу «Веном 2: Хай почнеться різанина».

26/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *