Все персонажи которые появятся в Тор 4

«Тор: Кохання та Грім» зібрав акторський склад на рівні Месників, об’єднавши Вартових Галактики та акторів з декількох фільмів про Тора. Ми зібрали список всіх акторів, які гратимуть в «Тор 4: Кохання та грім».

Marvel Studios підтвердили плани з випуску четвертої частини франшизи про Тора в 2019 році. Новина здавалася неможливою кілька років тому, але для бога грому все змінилося, коли Тайка Вайтіті приєднався до «Тор: Рагнарок». Фільм наповнив Тора ідеальною дозою гумору і змінив візуальний стиль франшизи, що дозволило екранізувати божевільні космічні візуальні ефекти з коміксів Джека Кірбі.

Вайтіті повернувся в «Тор: Кохання та грім» в якості режисера і сценариста, але на цей раз Дженніфер Кайтін Робінсон також стала співавтором сценарію. Остання глава історії Тора в КВМ почнеться після подій «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення». Ці фільми різко змінили характер персонажа в порівнянні з фіналом «Тор: Рагнарок». Він не тільки отримав Штормбрейкер і зайву вагу, але й покинув Новий Асгард, щоб досліджувати космос об’єднавшись з Вартовими Галактики. «Тор 4» вийде за рамки їх історії, а заявлений акторський склад може перевищити розмах «Месників».

Напередодні початку зйомок «Тор: Кохання та грім» в Австралії, різні звіти та інтерв’ю зі знаменитостями допомогли нам скласти уявлення про те, наскільки великим буде акторський склад. Нагадаємо, що спочатку Marvel Studios анонсували фільм на San Diego Comic-Con 2019 всього з трьома акторами.

Тор Одінсон

Тор Одинсон Марвел

Кріс Хемсворт повернеться до ролі Тора Одінсона для своєї восьмої появи в КВМ в «Тор: Кохання та грім». Тор відправився подорожувати після кінця «Тор: Рагнарок». Він повернув собі око завдяки Єноту Ракеті, отримав Штормбрейкер для вбивства Таноса, впав у депресію через те, що не зміг зупинити Таноса, а потім зрозумів, що він все ще гідний молота завдяки подорожі в часі. Поки він все ще без Мйольніра, Тор прийняв рішення відправитися за межі Землі і патрулювати космос разом з Вартовими Галактики. Судячи з фотографій в мережі, Товстого Тора більше немає, і він повернувся до своєї богоподібної статури, але при цьому виглядав зовсім інакше.

Валькірія

Валькирия Марвел

Тесса Томпсон повернулася до ролі Валькірії в «Тор 4», і на цей раз вона буде набагато більш важливим персонажем. Фільм знаменує собою її третю появу в КВМ, але першу в ролі королеви Нового Асгарда. Тор призначив її новим правителем в кінці «Месників: Завершення», і вона присягнулася зробити для свого народу все що в її силах.

Джейн Фостер, вона ж Могутній Тор

Джейн Фостер Могучий Тор Марвел

Повернення Джейн Фостер в КВМ відбудеться в «Тор: Кохання та грім», а Наталі Портман повернеться щоб Джейн могла стати Могутнім Тором. Marvel зробила несподіване оголошення про повернення Портман і трансформації Джейн на SDCC 2019. У коміксах Джейн стає Могутнім Тором після того, як Тор Одінсон більше не вважається гідним. Однак її здатність стати супергероєм коштує дуже дорого. У Джейн розвивається рак, а сила Мйольніра руйнує весь ефект від хіміотерапію кожен раз, коли вона перетворюється в Могутнього Тора. Неясно, чи буде КВМ використовувати подібне пояснення трансформації Джейн, але Портман раніше говорила, що сюжетна лінія раку обов’язково буде в «Тор: Кохання та грім».

Горр М’ясник Богів

Горр Мясник Богов Марвел

Найнесподіванішим відомим актором в «Тор: Кохання та грім» став Крістіан Бейл. Колишній актор Бетмена і багаторазовий володар премій Оскар приєднується до КВМ щоб зіграти головного лиходія «Тор 4», Горра М’ясника Богів. Історія Горра в коміксах показує, що він став міжгалактичним вбивцею богів через його трагічне дитинство і розуміння того, що боги були реальними і ніколи не відповідали на молитви його або його сім’ї.

Пітер Квілл, він же Зоряний Лорд

Питер Квилл Звездный Лорд Марвел

Кріс Пратт повернувся до ролі Пітера Квілла, відомого як Зоряний Лорд, щоб очолити Вартових Галактики в «Тор: Кохання та грім». Взаємодія Зоряного Лорда і Тора в «Месники: Війна нескінченності» відразу ж змусило фанатів просити студію об’єднати їх в одному фільмі, тому кінцівка «Месники: Завершення» була для більшості з них такою захоплюючою. Боротьба за владу і суперництво між ними повинні бути повністю відображені в новому фільмі Кіновсесвіту Марвел.

Дракс Руйнівник

Дракс Разрушитель Марвел

Дейв Батіста також повертається в «Тор: Кохання та грім» в ролі Дракса Руйнівника. М’язи команди Вартових Галактики захоплювалися мужнім тілом Тора в «Месники: Війна нескінченності». Він також запропонував битися на смерть Тору і Зоряному Лорду щоб побачити, хто повинен стати ватажком Вартових Галактики.

Небула

Небула Марвел

Карен Гіллан повторить свою роль Небули в «Тор: Кохання та грім». Прийомна дочка Таноса і колишня антагоніст Вартових Галактики тепер стала частиною їхньої команди після «Месників: Завершення». Вона була однією з небагатьох, хто пережив напад Таноса, і вирішила залишитися з командою до кінця, замість того щоб знову тікати від них. Небула вже тісно співпрацювала з Тором в розробці плану по зупинці Таноса після клацання і при підготовці до подорожі в часі. Тепер вона знову буде співпрацювати з Тором протягом невідомої кількості часу.

Єнот Ракета

Енот Ракета Марвел

Єнот Ракета повернеться разом з Тором в «Тор: Кохання та грім». Ракета і Тор подружилися під час «Месників: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення». Вони разом відправилися в Нідавеллір, де Ракета зіграв свою роль в переконанні Тора приєднатися до битви проти Таноса.

Грут

Грут Марвел

Грут буде показаний в «Тор: Кохання та грім» разом з іншими Вартовими Галактики. Він Дізель першим згадав, що Вартові з’являться в «Тор 4». Він озвучить ходяче дерево, але не підтверджено, на якому етапі життя Грут буде показаний у фільмі. Нагадаємо, що він був підлітком в фільмах «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення».

Мантіс, вона же Богомол

Мантис Богомол Марвел

Пом Клементьефф також повернеться до ролі Богомола в «Тор: Кохання та грім». Мантіс приєдналася до Кіновсесвіту Марвел і команди Вартових Галактики тільки в кінці «Вартових Галактики 2». Вона допомогла розбудити Тора, коли команда знайшла його плаваючим в космосі на початку «Месників: Війна нескінченності». Це стане її четвертою появою в КВМ.

Краглін

Краглин Марвел

Шон Ганн також повернеться в «Тор: Кохання та грім» щоб зіграти Крагліна. Члена банди спустошувачів в останній раз бачили з Вартовими Галактики під час похорону Йондо в кінці «Вартових Галактики 2». Потім він отримав плавець Йондо і став лідером спустошувачів, але його більше не було з ними коли почалася битва в «Месники: Війна нескінченності». Хоча у Крагліна і були сцени для «Месників: Завершення», вони були вирізані з фінальної версії.

Леді Сіф

Леди Сиф Марвел

Джеймі Олександр повернеться в КВМ в ролі Леді Сиф в «Тор: Кохання та грім». Вона грала Сіф в перших двох фільмах про Тора, але не змогла з’явитися в «Тор: Рагнарок» через конфлікти в розкладі. Можливо, це було на краще, так як Три Воїна швидко померли під час своєї появи. В останній раз Джеймі грала Леді Сиф в двох епізодах «Агентів Щ.И.Т.», тому буде цікаво побачити як вона впливає на сюжет «Тор: Кохання та грім».

Корг та Мік

Корг и Мик Марвел

«Тор: Кохання та грім» також поверне Корга та Міка, двох приятелів гладіаторів, яких Тор зустрів в «Тор: Рагнарок». Вони зустріли бога грому на Сакаррі та допомогли очолити революцію проти Грандмастера. Корга та Міка в останній раз бачили в «Месники: Завершення» разом з Тором в Новому Асгарді, але врешті-решт вони також приєдналися до битви проти Таноса. Тайка Вайтіті знову озвучить Корга, а для Міка обіцяють кілька несподіваних сюжетних поворотів.

10/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *