В Тор Любовь и гром может появиться Геркулес

Через події відбулися якы в «Тор: Рагнарок», Геркулес та грецькі боги можуть знадобитися для розвитку сюжету «Тор: Кохання та грім», крім того, Горр М’ясник Богів вже підтверджений як лиходій фільму. Адже Асгард був зруйнований та незліченна кількість богів загинуло в битві проти давно втраченої дочки Одіна Хели.

Протягом багатьох років фільми про Тора додавали в Кінематографічний Всесвіт Marvel величезну кількість персонажів. Всі вони були пов’язані з Тором, який в коміксах відвідував абсолютно усі куточки Всесвіту Marvel. Один тільки «Рагнарок» представив публіці Ката, Валькірію, Хелу, Вовка Фенріса та Суртура. Але ще більше персонажів можуть приєднатися до наступного фільму «Тор: Кохання та грім».

Наприклад, відносно новий персонаж з коміксів про Тора, Горр М’ясник Богів, буде екранізований в життя на великому екрані в новому фільмі. Немає офіційних даних про те, які ще нові герої та лиходії з’являться, але також не бракує й чуток про те, кого може показати «Тор 4». Деякі підозрюють, що в наступному пригоді Тора з Джейн Фостер, леді Сіф та Валькірією можуть з’явитися такі ключові персонажі, як Бета Рей Білл, Чародійка, Бальдр Хоробрий та Геракл.

Це всі персонажі яких давно не показували в світі Тора в Кіновсесвіті Марвел. Головний з них Геркулес, без сумніву найважливіший Месник, який ще не був адаптований. У Marvel Comics Геракл є веселим напівбогом, який любить битися з лиходіями та своїми друзями супергероями. Поряд з Тором та Халком, Геракл один з найсильніших персонажів Marvel. Він той, кого фанати давно хотіли бачити в КВМ, й, можливо, час настав.

Хто такий Горр М’ясник Богів

Кто такой Горр Мясник Богов

Було підтверджено, що лиходієм з яким Тор зіткнеться в «Кохання та грім» стане Горр М’ясник Богів, якого зіграє Крістіан Бейл. У коміксах Горр описаний як інопланетний воїном, який втратив всіх рідних та близьких. Коли Горр виявив, що боги існують, він поклявся самому собі, що знищить кожного з них оскільки вони бачили, що його близькі вмирають та нічого не зробили.

Знайшовши під час мандрівок потужний меч, він почав свій хрестовий похід проти богів та почав вбивати їх один за іншим. Пройшли століття і його дії привернули увагу Тора, який взяв на себе завдання покласти край серії вбивств Горра. Це привело його до подорожі в часі, коли Тор перенісся в майбутнє для ще одного зіткнення з Горром. Зрештою, лиходій був убитий Богом Грому, якому довелося використати два Мйольніра з різних всесвітів щоб перемогти його.

Чому допомога богів необхідна в «Тор 4»

Почему помощь богов необходима в Тор 4

Що змушувало Горра М’ясника Богів відчувати себе непереможним та по-справжньому небезпечним супротивником, так це те, що він був смертним які бере участь в жорстокій війні з богами. Щоб зробити те ж саме, Marvel доведеться показати як Горр вбиває деяких богів КВМ. «Тор: Рагнарок» зробив це проблемою, тому що у фільмі вже вбили кілька потенційних цілей Горра. Три Воїна та численні невідомі Асгардійці загинули в результаті атаки Хели. В КВМ насправді залишилося не так багато богів, яких Горр міг би переслідувати, й йому буде потрібно більше щоб фільм став успішним на великому екрані.

Оскільки Marvel вже покінчили з багатьма персонажами з Асгарда, схоже настав ідеальний час для створення нового пантеону богів. Зевс та грецькі боги населяють секретне місто Олімп в коміксах Marvel та зіграли видатні ролі в історіях пов’язаних з Тором та Месниками. Якщо Marvel адаптують богів Олімпу в «Тор: Кохання та грім», фільм зможе додати в КВМ кількох нових персонажів, включаючи Зевса, Геру, Ареса, Гермеса, Тифона та, звичайно ж, Геркулеса.

Багато з них могли стати жертвами Горра на початку фільму. Якби одним з них був Зевс, це ще більше зміцнило б уявлення про те, що лиходій один з найбільших загроз з якими коли-небудь стикався Тор. До будь-якого супротивника, який може перемогти персонажа, чия сила дорівнює силі Одіна, потрібно ставитися серйозно.

23/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *