В Диснейленде появится локация посвященная Мстителям

На щорічних зборах акціонерів компанії Walt Disney було оголошено, що тематичний парк «Marvel Avengers Campus» відкриється 18 липня 2020 року в Disneyland Resort в Анахаймі, штат Каліфорнія.

У той час як коронавірус продовжує припиняти терміни випуску фільмів, закривати магазини і навіть став причиною закриття Діснейленду в Шанхаї, «Marvel Avengers Campus» не планують закривати і відкладати його будівництво. На додаток до оголошення про дату відкриття 18 липня, Disney повідомили, що атракціон Людини-павука буде називається «WEB SLINGERS: A Spider-Man Adventure». Парк буде включати в себе інноваційні технології, які дозволять гостям відчути себе у фільмі, в тому числі і завдяки гаджетам, які дозволять стріляти павутиною зі своїх зап’ясть, як Людина-павук. Брент Стронг, виконавчий креативний директор Walt Disney Imagineering, розповів про технології які використовуються у тематичному парку.

Ми збираємося дати вам надздібності. Немає дитини, яка читаючи комікс або дивлячись серіали і фільми, не хотіла б сама навчитися стріляти павутиною, і ми зробимо це можливим для кожного гостя. Нові технології дозволять візуалізувати віртуальну реальність, що знаходиться прямо на вашому зап’ясті в цей світ, не використовуючи іншого інтерфейсу.

аттракцион человека паука в диснейленде

У той час як «WEB SLINGERS: A Spider-Man Adventure» стане єдиним атракціоном і головною визначною пам’яткою, буде багато інших компонентів, які відобразять всіх істот Всесвіту Marvel. Гості зможуть подивитися інтерактивне сценічне шоу за участю Доктора Стренджа. Шанувальники супергероїв зможуть зустріти і привітати своїх улюблених персонажів Marvel в штаб-квартирі Месників і навіть поспостерігати за Людиною-павуком в дії, він буде ширяти над головами гостей стрибаючи з даху на дах.

12/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *