В Симпсонах появится серия связанная с Мстителями

З’явився постер до нового епізоду «Сімпсонів», в якому фанати «Месників: Завершення» можуть помітити деяку схожість.

У 31-му сезоні «Сімпсонів», найтривалішому комедійному серіалі в історії телебачення, фанатам Марвел покажуть сімпсонівську версію подій «Месники: Завершення»

У світі багато що змінилося з моменту виходу першого офіційного епізоду «Сімпсонів» в 1989 році. Проте серіалу без особливих зусиль вдалося зберегти актуальність і включати в себе всі зміни, які поп-культура вносить в наше повсякденне життя. Ця здатність завжди залишатися в курсі і бути актуальним, є однією з основних причин чому «Сімпсони» продовжують бути успішними протягом багатьох років. У поєднанні зі здатністю викликати сміх у глядачів, мультсеріалу гарантує, що люди знову і знову будуть продовжувати його дивитися.

Не дивлячись на те, що зараз йде вже 31-й сезон «Сімпсонів», поява кожного нового епізоду, тізерів і рекламних матеріалів як і раніше викликають захоплення у фанатів. І зовсім недавно виконавчий продюсер The Simpsons Метт Селман запостив таку новину в своєму акаунті Twitter. Відтворивши постер «Месники: Фінал» з Сімпсонами замість всесвітньо відомих персонажів Marvel, був анонсований майбутній епізод «Bart the Bad Guy».

Новий епізод вийде в неділю, 1 березня.

Трейлер нового епізоду

 

28/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *