В фильме Стражи Галактики 3 появиться Краглин

Режисер «Вартових Галактики 3 »Джеймс Ганн підтвердив, що Краглін, якого грає його брат Шон Ганн, з’явиться у фільмі КВМ.

В останній раз фанати бачили праву руку Йонду в «Вартові Галактики 2», до нападу Таноса (Джош Бролін) на Землю. Незважаючи на відсутність Крагліна в КВМ, автор і режисер триквела розповів, що герой повернеться у франшизу в новому фільмі

Розповідаючи про події після «Месники: Завершення», «Вартові Галактики 3» спочатку планувалося випустити відразу ж після Саги Нескінченності. Проте, Ганн був несподівано вирваний з роботи в Marvel Studios в минулому році, причиною чого стали дуже старі нетолерантні твіти. Протягом багатьох місяців це було популярною темою для обговорення в Інтернеті, і у людей були різні думки з цього питання, але студія не збиралася змінювати свою думку щодо режисера. На щастя, Дісней в кінцевому підсумку відмовився від свого рішення і знову найняли режисера, але проект був відкладений на невизначений час.

Сюжет «Вартових Галактики 3» залишається в таємниці, але до того, як бути відстороненим від проекту, Джеймс Ганн розповів, що сценарій фільму вже закінчений. Хоч він не має права розкривати інформацію про фільм, Ганн недавно підтвердив, що Краглін дійсно з’явиться у фільмі під час спілкування з фанатами в Instagram.

Краглин появится В фильме Стражи Галактики 3

Ми не знаємо, чим займався Краглін під час подій в «Месники: Війна Нескінченності». На той час, коли Зоряний Лорд і його команда знайшли Тора, пройшло вже два роки після смерті Йондо і битви з Его. Краглін не згадувався протягом всього часу, і Доглядачі не намагалися зв’язатися з ним, коли загроза Таноса стала більш очевидною. В останній раз, коли фанати бачили Крагліна, він успадкував стрілу Йондо і намагався навчитися нею користуватися, як і її попередній власник. Раніше Ганн говорив, що у персонажа «є дуже важливі справи», тому його не було в третіх Месниках.

17/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *