когда выйдут Стражи Галактики. Часть 3

З моменту анонсування 4 Фази Марвел фанати намагалися передбачити дату виходу «Вартові Галактики. Частина 3 », особливо тому, що спочатку це був один з фільмів з якого починається 4 Фаза, до ситуації, що сталася зі звільненням і поверненням Джеймса Ганна.

На поточний момент Джеймс Ганн працює над пост-продакшеном нового «Загону Самогубців», який вийде в серпні наступного року. А це означає, що пройде ще якийсь час, поки треті Вартові хоча б почнуть знімати.

На цьому тижні кінотеатри AMC помилково оголосили, що «Вартові Галактики. Частина 3» вийдуть в наступному році, але Ганн виправив їх в Твіттері, сказавши що фільм ще навіть не почали знімати. Звичайно, багато хто подумав, що він мав на увазі 2022 рік, але пізніше він сказав, що не говорив що зйомки почнуться у 2022:

2022 рік уже повністю забитий новими релізами. У 2022 році вийду «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», «Тор: Кохання та грім», «Чорна пантера», «Капітан Марвел», а фільм, назву якого студія ще не об’явила, який вийде в жовтні, навряд чи буде новими Вартовими.

Ганну, само собою, буде потрібно досить багато часу на поствиробництво і редагування «Загону Самогубців», а це означає, що треті «Вартові», швидше за все, не почнуть знімати до другої половини 2021 року.

Що в свою чергу говорить про те, що найімовірніше «Вартові Галактики. Частина 3» вийдуть 5 травня 2023 року.

30/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *