когда выйдет сериал Мисс Марвел

Не дивлячись на безліч новин про нові проекти, Marvel так й не підтвердили багатьох акторів для своїх серіалів на Disney +, одним з таких став «Міс Марвел». Але актор Ріш Шах сам розповів про свою роль Надлюдини в серіалі.

Протягом наступних кількох років Marvel Studios знімуть для Disney + кілька нових телешоу та значно розширять Кіновсесвіт Марвел. Одним з них стане «Міс Марвел», перший проект присвячений улюбленому фанатами персонажу Камалі Хан. Першого мусульманського персонажа Marvel, яка очолила свій власний серіал, зіграє раніше невідома актриса Іман Веллані. Хоча «Міс Марвел» ще не отримав офіційну дату випуску, очікується, що прем’єра серіалу відбудеться в кінці 2021 року.

Шанувальники вперше побачили анонс «Міс Марвел» минулого тижня, коли під час презентації Дня інвестора Дісней був випущений трейлер серіалу. Хоча перші відгуки в цілому були позитивними, в мережі з’явилися суперечки з приводу деяких чуток про інших акторів міс Марвел. Поки що Marvel підтвердили тільки те, що Веллані стане частиною серіалу.

Ще одним з учасників серіалу виявився Ріш Шах, який недавно запостив в соціальних мережах кілька фото й натякнув про свою роль в серіалі. Шах, якого також можна буде побачити в наступному році в проекті Netflix «To All the Boys: Always and Forever», поділився деякими зображеннями персонажа міс Марвел Камрана. Фотографії, поряд з очевидним підтвердженням того, що він з’явиться в серіалі, схоже, показують, що Шах буде грати Камрана в КВМ.

Сюжет сериала Мисс Марвел

У коміксах Камран є коханою людиною Камали, яка недавно повернулася в Джерсі-Сіті. Як і Камала, Камран – Надлюдина / Нелюдь, а його сили пробудилися коли Туман Террігена поширився по місту. Використовуючи отримані здібності шкіра Камрана стає біолюмісцентно-синьою, і він навчився спрямовувати енергію в об’єкти.

Схоже, Камран стане одним з персонажів з коміксів які будуть перенесені в серіал «Міс Марвел», хоча ще невідомо, наскільки точно його роль буде дотримуватися канонічесного матеріалу. Проте, фанати тепер мають уявлення про те, які комікс буде адаптуватися для серіалу.

«Міс Марвел» це тільки початок шляху Камали в КВМ, так як минулого тижня також з’явилася новина про те, що вона з’явиться в «Капітан Марвел 2». На великому екрані також може бути місце для другорядних персонажів з «Міс Марвел». Але ми цього не дізнаємося поки не відбудеться прем’єра самого серіалу. У міру продовження виробництва «Міс Марвел», ми сподіваємося, що в найближчі місяці Marvel підтвердять більше акторів та персонажів.

17/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *