сериал мисс марвел

Згідно кастингу на ролі в серіалі «Міс Марвел», ми, ймовірно, зможемо побачити Надлюдей, а також Червоного Кинджала, тому що вони шукають когось родом з Пакістану.

Серіал почнуть знімати цього літа і показаний він буде на Disney +. Міс Марвел представить нам Камалу Хан, першого мусульманського персонажа. Очікується, що Камалу відразу почнуть показувати в кіно, і є припущення, що вона може з’явитися в «Капітан Марвел 2».

Але серіал «Міс Марвел» виразно відповість нам на одне питання: що там роблять Надлюди? Спочатку Marvel Studios планували зняти фільм «Надлюди» в рамках 3 Фази КВМ, але плани змінилися і фільм скасували. Проте вони зіграли помітну роль в перших чотирьох сезонах «Агентів Щ.И.Т.», але, на жаль, далі серіалу справа тоді не пішла.

Крім кастингу на роль Міс Марвел, також проводились проби на персонажа на ім’я Камран, якого явно є за що називати «Надлюдиною». У коміксах Камран був потайною надлюдиною з Нью-Джерсі, який піддався впливу Террігена. Після чого він набув здатності перетворюватися в біолюмінесцентну форму і генерувати потужні вибухові енергетичні заряди. У коміксах він був представлений як головний любовний інтерес для Камали Хан, повністю розділяючи її хобі, але в дійсності він маніпулював нею з самого початку.

кого покажут в сериале мисс марвел

На додаток до Камрана, в серіалі також з’явиться ще один любовний інтерес Камали – Каріма, він же безжалісний Червоний Кинджал. У коміксах він юний герой, який живе в Пакистані; Червоний Кинджал не володіє ніякими здібностями, але він досвідчений стрілок.

Розумно припустити, що Marvel Studios перезавантажать «Надлюдей», але буде цікаво подивитися, чи вирішать вони використовувати інформацію з «Агентів Щ.И.Т.» в основний сюжет. Хоч в фільмах ніколи раніше не згадували «Агенти Щ.И.Т.», Марвел можуть піти на поступки, щоб не нищити хронологію подій у створеному ними КВМ. Можливо серіал «Міс Марвел» піде по сюжету з коміксів, де Карім жив з сім’єю Хани, заробляючи гроші на іноземних мовах для вступу в коледж.

12/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *