дата выхода Соколиный глаз и Мисс Марвел

Дата виходу серіалів Marvel Studios «Соколине око» і «Міс Марвел» підтверджена, вони вийдуть на Disney + в 2021 році, приєднавшись до «Локі» і «Що якщо …?»

Hasbro підтвердили, що Marvel Studios випустять «Соколине око» і «Міс Марвел» на Disney + в 2021 році. Після одинадцяти років домінування в кінотеатрах, Кінематографічний Всесвіт Марвел виходить і на маленькі екрани. З запуском потокового сервісу Disney, Marvel Studios знімуть ряд серіалів для Disney +, які будуть пов’язані з триваючими подіями в КВМ. Історія серіалів почнеться з «Сокіл та Зимовий солдат» і «Ванда/Віжн» вийшли в цьому році, останній з яких стане передісторією для «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Але плани Marvel щодо Disney + простягаються далеко за межі 2020 року, оскільки наступними були оголошені також «Локі», «Що якщо …?» і «Соколине око» в 2021 році. «Ванда / Віжн» теж повинен був вийти разом з ними, але його перенесли на 2020 рік. Перенесення «Ванда/Віжн» став не єдиною зміною в планах Marvel. Минулого літа Marvel оголосили, що серіал «Міс Марвел», «Місячний Лицар» і «Жінка Халк» також знаходяться в розробці. Це викликало певні сумніви щодо того, чи можуть відбутися зміни в списку 2021 року, особливо після повідомлень про затримки «Соколиного Ока».

график выхода сериалов от Марвел

Згідно з презентацією Hasbro на виставці іграшок в Нью-Йорку 2020 року, «Соколине око» збереже дату виходу в 2021 році, до нього приєднається і «Міс Марвел». Компанія з виробництва іграшок показала графік виходу серіалів Marvel, для яких вони будуть випускати іграшки, і включила «Соколине око» і «Міс Марвел» на Disney + в 2021 році.

24/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *