Стражи Галактики 3 начнут снимать в конце 2021 года

Після повернення Джеймса Ганна в крісло режисера, Marvel Studios оголосили, що зйомки «Вартові Галактики. Частина 3» розпочнуться в кінці 2021 року.

Серія фільмів розповідає про різношерсту групу космічних лиходіїв на чолі з Пітером Квіллом, які об’єднуються щоб спробувати зробити щось хороше й виправити своє сумнівне минуле. «Вартові» вперше з’явилися в коміксі 1969, а сучасна версія команди з’явилася тільки в 2008 році. Вони були відносно невідомі, особливо в порівнянні з такими суперзірками КВМ як Залізна Людина, Капітан Америка або Халк. Однак після виходу першого фільму в 2014 році команда Вартових швидко стали улюбленцями фанатів, й слідом за першою частиною в 2017 році вийшла друга.

Однак майбутнє фільму знаходилося під загрозою влітку 2018 року, коли Дісней звільнили Ганна. Так як спливли старі твіти, які писав Ганн кілька десятиліть тому, в яких містилися сумнівні та неполіткоректні жарти на такі болючі теми як 11 вересня та Голокост. У спробі уникнути проблем в майбутньому, Дісней вирішив звільнити режисера.

До цього моменту Ганн вже написав сценарій для «Вартових Галактики 3» та знаходився в процесі підготовки виробництва. Його звільнення було зустрінуте вкрай негативною реакцією як з боку фанатів, так й з боку акторів та знімальної групи «Вартових», багато хто звинувачував Дісней в тому, що вони занадто поспішили відпустити Ганна, не звертаючи уваги на нюанси й робота над фільмом була заморожена. Багато хто задавався питанням, чи зможуть Вартові існувати без Ганна. Однак менш ніж через рік Дісней знову найняв Ганна.

Когда выйдут Стражи Галактики 3

За оновленою інформацією від The Hollywood Reporter, «Вартові Галактики 3» почнуть знімати в кінці 2021 року. Це буде третій та останній фільм КВМ, який буде знятий протягом 2021 року. Зйомки фільму Тайки Вайтіті «Тор: Кохання та грім» почнуться в січні, а виробництво «Людина-мураха 3» Пейтона Ріда почнеться в середина року. Основний акторський склад з двох попередніх фільмів повинен повернутися, а Ганн знову зіграє свою роль як сценариста (використовуючи сценарій, який в основному не змінився з моменту його звільнення), та режисера фільму.

«Вартові Галактики 3» спочатку планувалося випустити в травні 2020 року. Очевидно, звільнення Ганна стало причиною першої затримки, але це була не єдина причина через яку зйомки фільму ще не почалися. Ганн був найнятий Warner Bros. для написання сценарію та зйомок «Загону самогубців», а коли його знову покликали на роботу в Disney, він зняв тільки половину «Загону». Дивно, але пандемія COVID-19 не завадила зйомкам «Вартові Галактики 3», а Ганн стверджує, що вони як й раніше мають намір почати виробництво в кінці 2021.

До початку виробництва залишилося трохи більше року й причин для хвилювання майже не залишилося. Повторний прийом Ганна на роботу, безсумнівно, позитивний для Діснея та статусу «Вартових», так як атмосфера й гумор фільмів в значній мірі пов’язані з ідеями самого Ганна. Оскільки зйомки фільму почнуться не раніше кінця наступного року, також є непогані шанси, що COVID-19 не затримає його в подальшому.

22/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *