Хью Джекман может вернуться в КВМ

Режисер «Логана» Джеймс Мангольд підтримає рішення Х’ю Джекмана повернутися до ролі Росомахи у Всесвіт Marvel, так як він як і раніше один з найпопулярніших персонажів.

Три роки тому Мангольд і Джекман вперше зустрілися під час зйомок «Логана», який зіграв дуже важливу роль в акторській кар’єрі Х’ю Джекмана. «Логана» вважається однією з кращих адаптацій коміксів за всю історію, отримавши номінацію на Оскар за кращий адаптований сценарій. Багато глядачів згодні з тим, що це був ідеальний кінець для Джекмана як для Росомахи, який логічно завершив його історію в Кіновсесвіті Людей Ікс.

Після виходу «Логана» Disney почали процес придбання студії 20th Century Fox, контракт про покупку також включав і права на фільми про Людей Ікс. Шанувальників Marvel порадувало те, що X-Men тепер знаходяться під контролем Marvel Studios, але деякі сумнівалися в тому, що студія буде займатися розвиток Всесвіту Людей Ікс після відходу Джекмана. Глядачі хотіли побачити, як Росомаха в його виконанні буде взаємодіяти з іншими героями КВМ.

возвращение Хью Джекмана к роли Росомахи

В інтерв’ю ComicBook, Мангольд розповів про можливе повернення Джекмана до ролі Росомахи в КВМ. Режисер заявив, що у Джекмана не буде жодних сумнівів щодо повернення, особливо якщо сценарій вже буде готовий і стане дійсно гарним для повернення такого супергероя:

Я був би дуже радий якщо Х’ю знову повернеться до ролі. Я з нетерпінням чекаю цього. Цілком очевидно, що Інтернет повний чуток про повернення Джекмана до ролі Росомахи. І мені дійсно дуже цікаво, що будуть робити всі ці люди які сперечаються і розпускають чутки, коли Х’ю дійсно повернеться? Скажу більше, я впевнений що він повернеться, головне щоб студія запропонувала гідне сценарне продовження його історії. Я знаю Х’ю, і він ніколи не скаже «У мене закінчилися гроші, мені потрібен великий гонорар, і я заради цього знімуся в чому завгодно»

Варто зауважити, що раніше була ймовірність того, що Джекман міг би зіграти головну роль в КВМ, але тепер він, здається, остаточно вирішив піти у відставку. В одному з інтерв’ю він розповідав, що з нетерпіння чекає новин про те, кого студія візьме на роль нового Росомахи. На поточний момент у Marvel є проекти «X-Men» і «Fantastic Four», але поки немає ніякої інформації про появу Росомахи в них.

24/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *