Кто сыграет Женщину-Халка

Жінка-Халка отримала знайоме обличчя в новому арті від BossLogic, в якому Елісон Брі грає роль майбутнього героя Marvel на Disney +.

Художник BossLogic представив зірку серіала «Блиск» Елісон Брі в ролі Жінки-Халка в новому фан-арті. Серіал «Жінка-Халк» для нового потокового сервісу Disney + в даний час вже знаходиться на стадії розробки студією Marvel.

Як і в декількох інших запланованих серіалах, в тому числі «Ванда/Віжн», «Сокіл та зимовий солдат» і «Локі», дії будуть відбуватися в КВМ. Це дає можливість іншим персонажа КВМ з’явиться в серіалі, а також для самої Жінка-Халка перейти з серіалу в фільм. Тим більше в ці вихідні Марк Руффало, Халк в КВМ, підтвердив, що в даний час він знаходиться на етапі попередніх переговорів для появи в серіалі.

Оскільки зйомки повинні незабаром початися, фанати почали міркувати, хто може взяти на себе головну роль. Ходили чутки, що зірка серіалу «Бруклін 9-9», Стефані Беатріс, може стати головною героїнею. Однак минулого тижня в одному з інтерв’ю вона зізналася, що її роль в серіалі, швидше за все, завадить їй зіграту Жінку-Халка, навіть якби їй це запропонували. Інше ім’я з яким зв’язали персонажа стала Елісон Брі, яка сама запустила декілька чуток на «Дуже пізньому шоу з Джеймсом Корденом». Брі сказала, що їй було б дуже цікаво зіграти в серіалі «Жінка-Халк», а Корден навіть пожартував, що відповідь Брі змусила його думати, що їй вже зробили таку пропозицію.

Після цього інтерв’ю художник BossLogic намалював арт і поділився своїм зображенням Брі в ролі Жінки-Халка в Twitter. У ньому Брі одягнена в традиційний фіолетовий костюм персонажа з емблемою Месників «А». Емблема на костюмі не просто так, згідно коміксів Жінка-Халк стане однією з найсильніших учасниць Месників.

кто будет играть Женщину-Халка

Серіал «Жінка-Халк», за чутками, не почнуть знімати до кінця цього року, оскільки зараз студія Марвел зайнята іншими серіалами КВМ для Disney +. «Сокіл та Зимовий Солдат» вже завершили знімати і він вийде в серпні 2020 року. «Ванда/Віжн» з Елізабет Олсен і Полом Беттані вийде в грудні, набагато раніше свого початкового анонсу в 2021 році. Marvel також працюють над мультсеріалом «Що якщо …?», «Міс Марвел» і «Локі».

02/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *