кто сыграет роль Кейт Бишоп в Соколином Глазе

Хейлі Стейнфілд, відома за роллю у фільмі «Бамблбі», більше не братиме участі в зйомках серіалу «Соколине Око» на Disney + в ролі Кейт Бішоп.

Після закінчення Саги Нескінченності Кіновсесвіт Марвел пішов в тривалу перерву, яка булв викликана пандемією коронавіруса. Але це не означає, що робота Кевіна Фейджа та його команди припинилася. Поки всі зйомки зупинені, розробка майбутніх проектів триває, включно із запланованими серіалами Marvel Studios для Disney +.

Оголошений під час торішнього Comic-Con в Сан-Дієго, «Соколине Око» є одним з серіалів, які Marvel розробляє для потокового сервісу. Дата релізу поки не розголошується, але була опублікована деяка інформація про проект. Нам покажуть повернення Джеремі Реннера в ролі Клінта Бартона, а сценарій розповість передісторію Соколиного Ока. Крім цього, «Соколине Око» також збирається представити широкій аудиторії нову героїню – Кейт Бішоп. Так як це було офіційно підтверджено, фанати міркували про те, хто міг би зіграти цю роль. Хейлі Стейнфілд була головною претенденткою на цю роль, яку розглядали Marvel.

Тепер, схоже, все змінилося. За словами Дерека Корнелла з DisInsider, Стейнфілд давно відмовилася від ролі в серіалі «Соколине Око». На жаль, він не дав ніякої додаткової інформації про те, що сталося під час кастингу:

Для тих хто не знає, в коміксах Кейт Бішоп є дочкою бізнесмена, який займається нелегальними операціями. Після нападу на неї в Центральному парку вона дала собі слово, що ніхто більше ніколи її не образить. Кейт навчалася бойовим мистецтвам і врешті-решт взяла собі ім’я Соколине Око, коли Клінта вважали померлим. Але все ще невідомо, як перетнуться шляху Клінта та Кейт в серіалі.

22/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *