Как Человек-паук 3 может избежать ошибок Чудо-женщины 1984

Оскільки «Людина-павук 3» має потенційно заплутану історію, він може уникнути проблем «Диво-жінки: 1984», зосередившись на тому «хто», а не «як».

З «Людиною-павуком: 3», який представить складний мультивсесвіт, він просто зобов’язаний уникнути помилок «Диво-жінки: 1984». Продовження «Диво-жінки» потрапило в кінотеатри та на HBO Max в день Різдва, але реакція була неоднозначною. Продовження це стрибок у часі. На цей раз Діана опинилася в 1984 році, де вона працювала культурним антропологом в Смітсонівському інституті у Вашингтоні, округ Колумбія. Складними шляхами, включаючи чарівний камінь який виконує бажання, Стів Тревор воскрес, Барбара Мінерва перетворилася в злодійку Гепарду, а лиходій Максвелл Лорд майже знищив світ.

Проблема полягала не в самому сюжеті, а в тому як він був реалізований. Фільм був надмірно довгим, зі сценами, які можна було легко вирізати не втративши при цьому нічого важливого. Історія також була надмірно заплутаною, занадто багато пояснень подій, які в будь-якому випадку могли статися тільки в фільмах за коміксами. Стів Тревор, наприклад, не просто повернувся, він повернувся будучи духом в тілі іншої людини з причин, які залишилися зовсім непоясненим через перенапруження історії.

Це урок, який слід врахувати «Людині-павуку: 3». Уже підтверждено, що Електро Джеймі Фокса та Альфред Моліна в ролі Доктора Ока повернуться, а Тобі Магуайр та Ендрю Гарфілд можуть також з’явиться у фільмі Marvel-Sony про Людину-павука в великому мультивсесвіті кросовера. Хоча концепція мультивсесвіту не нова для КВМ, то подібний склад персонажів в «Людина-павук: 3» є дико амбітним, якщо звичайно всі заявлені кастинги виявляться точними. Це історія, яка легко може піти не так як планувалося й перетворитися в безлад з надто великої кількості сюжетних ліній та персонажів.

Особенности сюжета Человек-паук 3

Щоб цього уникнути, у фільмі «Людина-павук 3» в наступному році необхідно пам’ятати, що рухає фільмами Marvel: персонажі. В Marvel всі фільми, як правило, вручну розмотують точними деталями складний клубок подій Каменів нескінченності, кульмінацією якого є масштабна подорожі в часі. Як Месники дізналися як використовувати подорожі в часі щоб перемогти Таноса? Тому що … історії в коміксах про Квантовий вимір, ось як. Неважливо, що це убоге пояснення.

Marvel знають свою аудиторію краще ніж будь-яка інша студія, й на відміну від «Диво-жінка 1984» розуміють, що до тих пір поки історія вірна своїм персонажам, глядачі стежитимуть за ними, навіть якщо сюжет не буде містить безлічі деталей. Фільми Marvel пояснюють рівно стільки щоб у глядачів не виникало недовіри.

Оскільки склад персонажів «Людина-павук 3» став більш велелюдним, фанати зі зрозумілих причин турбувалися, що сюжет буде занадто заплутаним. Але якщо він буде дотримуватися підходу Marvel до оповідання, він зможе уникнути проблем з надто складним сюжетом «Диво-жінки: 1984», який відволік занадто багато уваги від самої Диво-жінки.

08/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *