Как может выглядеть Женщина-паук в КВМ

Новий фанатський арт Жінки-павука дає уявлення, як Джесіка Дрю могла б виглядати, коли її представлять у КВМ.

Жінка-павук – персонаж, який з’явився в кінці 70-х, коли вона дебютувала в «Marvel Spotlight #32» в 1977 році. Після позитивної реакції фанатів на її першу появу, Marvel вирішили дати Жінці-павуку свою власну серію коміксів. Титул «Жінка-павук» за ці роки носили кілька жінок, але першою і найпопулярнішою версією персонажа була Джессіка Дрю.

Коли Том Голланд приєднався до КВМ в ролі Людини-павука, з’явилися теорії про те, як Джесіка Дрю могла бути представлена ​​в франшизі. Більшість теорій зводилося до того, що персонаж з’явиться в фільмі «Людина-павук: Далеко від дому», а Джессіка Дрю працює на Ніка Ф’юрі, але, як ми вже знаємо, цього не сталося. Джессіка Дрю, фактично, єдиний персонаж, якого можуть використовувати і Marvel і Sony. Однак, Marvel обмежений в тому, що вони не можуть назвати її «Жінкою-павуком», або навіть дати їй будь-які павучі сили. При цьому Sony вже показали нам її в «Людина-павук: Навколо всесвіту».

Якщо говорити про її екранного персонажа, то фанатам залишається тільки гадати, як вона може виглядати. Один з фанатів вирішив зобразити, як буде виглядати Жінка-павук в Кінематографічному Всесвіті Марвел.

25/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *