когда в квм появится рик джонсон

З розвитком КВМ у нас з’явилося багато улюблених персонажів, але порожнечу пов’язану зі смертю Філа Коулсона в першому фільмі «Месники» так і не змогли заповнити. Весь цей час, Месникам, здається, не вистачало того персонажа, який би був поруч з ними і допомагав їм протягом десятиліть. У коміксах, до появи КВМ, таким персонажем був Річард Рік Джонс.

Він був помічником Капітана Марвел, Капітана Америка та навіть Халка; Рік Джонс був просто звичайним хлопцем, який дружив з усіма супергероями. Персонаж також з’являвся в анімаційних серіалах, він був одним з головних персонажів у «Халк і Агенти С.М.Е.Ш.», де його озвучував Сет Грін.

Три роки тому фанати сподівалися, що Рік Джонс з’явиться у фільмі «Капітан Марвел», грунтуючись на інформації про кастинги, які проводилися на роль одного з членів Вищої розвідки, або для Талоса. Але як ми знаємо цього не сталося, що дуже засмутило фанатів.

Але ми раді повідомити, що очікуванням фанатів незабаром прийде кінець. З надійних джерел вдалося дізнатися, що Марвел дійсно збираються ввести Річарда Ріка Джносона в КВМ і що це станеться досить скоро.

Якщо подивитися на ті фільми, які зараз в розробці, найкращим для появи Ріка можна вважати «Капітан Марвел 2». Рік Джонс, в коміксах, завжди був помічником Мар-Велла, а після Дженіс-Велла, і брав участь у деяких великих космічних битвах з Кріі. Він відмінно вписався б в новий фільм і, можливо, міг би навіть проявити свої хактивістські нахили.

Звичайно, є також вірогідність того, що його відразу введуть в КВМ як А-бомбу, що буде означати, що він може бути пов’язаний з Халком. Тоді, найімовірніше, його нам покажуть у фільмі «Жінка-Халк». Або, може бути, це трапиться навіть раніше, в серіалі «Локі».

У будь-якому випадку, де б Рік Джонс не дебютував, фанати будуть раді його бачити. Це один з небагатьох героїв коміків, який десятиліттями супроводжував улюблених супергероїв і безпосередньо впливає на долю ключових персонажів і самого Всесвіту Марвел.

08/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *