Зендая прибыла в Атланту для съемок в Человек-паук 3

Незабаром після того як Том Холланд прилетів в Атланту щоб взяти участь в зйомках «Людина-павук 3» від Marvel та Sony, Зендая наслідувала його приклад та повернулася до своєї ролі ЕмДжей.

Граючи Мішель Джонс, також відому як ЕмДжей, у франшизі Marvel Studios та Sony Pictures Entertainment, Зендая дебютувала у фільмі Джона Воттса «Людина-павук: Повернення додому» в 2017 році. Спочатку у неї була невелика епізодична роль, але ситуація змінилася, коли вона знову з’явилася в «Людина-павук: Далеко від дому» 2019 року.

Саме в цьому фільмі вона та Пітер Паркер офіційно почали зустрічатися. Як одна з небагатьох людей, які знали справжню особистість Людини-павука до того, як вона була розкрита Містеріо та The Daily Bugle Net, ЕмДжей готова зіграти одну з головних ролей в «Людина-павук 3».

В інтернет потрапили фотографії, на яких Зендая прилітає в Атланту на приватному літаку. На зображеннях також видно, що актриса, удостоєна премії «Еммі», була піднята на руки на злітно-посадковій смузі, швидше за все співробітниками Marvel Studios. До появи цих зображень в інтернеті, Зендая вже розмістила фото в своєму офіційному Instagram, щоб підтвердити, що вона дійсно знаходиться в столиці Джорджії, хоча, на відміну від Холланда, вона не згадала, що прилетіла для зйомок у фільмі.

Том Холланд и Зендая прилетели в Атланту на съемки Человек-паук 3

Фінал «Далеко від дому» створив всі умови для появи третьої частини фільму про Людину-павука. Але Marvel Studios схиляються до створення окремого всесвіту Павука з поверненням ключових персонажів попередніх фільмів, такими як Електро, який з’являвся в «Нова Людина-павук. Висока напруга» в 2014 році та Доктора Стренджа.

Варто також відзначити, що Marvel Studios та Sony Pictures Entertainment ще не зробили жодних офіційних заяв про це, але вони, як правило, до останнього мовчать про свої плани. На даний момент кращий варіант для громадськості отримати якісь докази того, що вищезгадані актори дійсно з’являться в Людину-павука 3, це якщо вони також будуть помічені в Атланті як й Зендая.

Ми сподіваємося, що майбутній блокбастер продовжить історію Людини-павука, ЕмДжей та знайде чим порадувати шанувальників будь-якого віку.

28/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *