Звездный Лорд подтвердил свою крутость убив бога

У новому коміксі Зоряний Лорд вб’є двох Богів Олімпу, щоб врятувати своїх Вартових Галактики, тим самим зміцнивши свій статус справжнього поганого хлопця в космічному всесвіті Marvel.

В останні роки репутація Зоряного Лорда була предметом суперечок, оскільки його імідж серйозно постраждав через програш в «Месники: Війна нескінченності» в КВМ. Але Пітер Куілл з коміксів тільки що зробив великий крок до ролі космічного поганого хлопця на сторінках «Guardians of the Galaxy # 2». Вступивши в бій віч-на-віч з богами Олімпу … і вийшовши на перше місце.

Нова команда Вартових Галактики націлена на те, щоб зупинити знову відроджених Богів Олімпу від їх запеклого шаленства по всьому космосу. Боги переміщують своє місто з виміру у вимір, не залишаючи після себе нічого крім руйнувань. Здатні таємно переміщати місто по всесвіту, несподівано нападаючи на невинних, боги на чолі з самим Зевсом беруть данину кров’ю і скарбами, паливом для свого міжвимірного двигуна. Вартові вирішили поборотися з богами і почекати, поки місто не з’явиться знову, щоб вони могли штурмувати його.

Команда розділилася щоб відволікти богів, дозволивши Зоряному Лорду пробратися на Олімп з бомбою з чорної діри, досить сильною, щоб відправити місто в інший вимір. Куілл один проривається в кімнату з двигуном, але стикається з першим богом, який став у нього на шляху: Артемідою, богинею полювання. Артеміда сприймає Зоряного Лорда як людину, з якою вона може погратися, вирішивши не вбивати його відразу, а для початку встромити стрілу в його стегно.

Звездный Лорд против богов олимпа

Поранений, лежачи на землі, Куілл переключає свою стихійну зброю в режим землі і каже Артеміді, що він вважає за краще стріляти напевно. Перемикання зброї в режим землі дозволяє йому стріляти твердим вугіллям, і заключити Артеміду в алмазну оболонку. Зі стрілою в його стегні, він продовжує свою місію.

Коли Пітер добирається до кімнати з двигуном, він стикається віч-на-віч з наступним богом, Гефестом – богом ковалем. Гефеста оточує створена ним армія, яку він називає автоматонами. Армія наближається, щоб оточити пораненого Зоряного Лорда, котрий будучи пораненим схилився на одне коліно. Злісний Гефест розповідає, що його армія насправді складається з невинних людей, яких завоювали боги Олімпу. Коли Гефест наближається до Куілла, Пітер вириває стрілу Артеміди зі свого бедро, і проштовхує її через горло Гефеста, вбиваючи бога.

Звездный Лорд убивает богов олимпа

Намагаючись встановити бомбу Пітер виявляє, що таймер несправний. Його єдина можливість врятувати всесвіт від загрози Олімпу – вручну запустити бомбу і пожертвувати собою.

Дізнатися що буде далі ви зможете в коміксі «Guardians of the Galaxy # 2», який вже доступний у продажу.

21/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *