10 мертвых персонажей Marvel которые могут вернуться

Кілька персонажів із Кінематографічного Всесвіту Marvel отримають шанс повернутися з мертвих у 5 та 6 Фазах. Marvel продемонстрували своє прагнення зробити смерть остаточною для багатьох своїх головних персонажів, але відомо, що час від часу вони воскрешають героїв чи лиходіїв. Виходячи з їхньої історії, є велика ймовірність того, що хоча б один або два з померлих персонажів отримають новий шанс у Сазі про Мультивсесвіт.

Протягом багатьох років Marvel убили десятки своїх героїв та лиходіїв. Деякі з них, такі як Залізний Торговець і Малекіт Проклятий, були задумані як одноразові антагоністи, тоді як інші з’являлися у кількох проектах перед трагічною загибеллю. Багато з них, наприклад Чорна Вдова та Залізна Людина, мали довгу історію в КВМ, перш ніж загинути. У разі цих персонажів воскресіння малоймовірне. Однак є кілька, які підходять як потенційні кандидати для повернення.

10 мертвих персонажів Marvel які можуть повернутися в 5 та 6 Фазах КВМ

#10 Корпус Нова

Корпус Нова

Представлений у фільмі «Вартові Галактики», Корпус Нова був знищений Таносом поза кадром перед початком «Месників: Війна нескінченності». Очевидно, вони були перешкодою на його шляху отримати Камінь Сили. З того часу ця колись потужна організація космічних захисників стала минулим, але плани щодо запровадження Річарда Райдера на роль Нови можуть змінити ситуацію. Щоб Райдер відповідав своїй версії походження з коміксів, хоч один член Корпусу Нова повинен вижити. Якщо Marvel розкриють, що деякі персонажі з Корпусу Нова ще живі, Райдер зможе отримати свої коміксові сили і звання Нова Центуріона.

#9 Улісс Кло

Улисс Кло

Більш відомий як Клей у коміксах Marvel, Улісс Кло є головним ворогом Чорної Пантери та персонажем, який так і не став повноцінним суперлиходієм, як це сталося у коміксах. Хоча здавалося, що Marvel закрив його історію, коли він загинув від рук Кіллмонгера у «Чорній пантері», його коміксова історія доводить, що він все ще може повернутися. Адже Клей раніше виживав без свого фізичного тіла. Завдяки звуковому пристрою на його руці, Улісс Кло міг існувати як істота, створена зі звуку. Персонаж КВМ також може повернутись у подібній ролі, оскільки він був озброєний вібранієвою звуковою зброєю.

#8 Арнім Зола

Арним Зола

Арнім Зола, якого зіграв Тобі Джонс, повернувся в сиквелі «Перший месник: Протистояння» шляхом завантаження своєї свідомості в комп’ютер. Але пізніше його комп’ютер було знищено. Однак у мультсеріалі “Що, якщо …?” було підтверджено, що Зола може повернутися. У серіалі було знайдено, що Зола створив резервні копії себе. Завдяки цьому Marvel встановили можливість існування резервних копій насправді Землі-616. Якщо вони існують, Арнім Зола може повернутися у фільмі «Капітан Америка: Новий світовий порядок», можливо, як союзник Лідера.

#7 Канг Завойовник

Канг Завоеватель

Наприкінці фільму «Людина-мураха та Оса: Квантоманія» Канг Завойовник, здавалося б, загинув у сутичці зі Скоттом та Хоуп. Його “смерть” показали в сцені після титрів, в якій Рада Кангів планувала як використати смерть свого супротивника. Але враховуючи, що Мультивсесвіт дозволяє ввести необмежену кількість версій Канга, Marvel можуть продовжувати покладатися на варіанти цього персонажа, коли створюватиму сюжет до «Месників: Династія Канга» та «Месників: Секретні війни». Можливо, Marvel повернуть Канга з «Квантоманії», особливо з огляду на те, що його смерть ніколи не була остаточно підтверджена. Його остання сцена створювала враження, що він був випарований ядром енергії його корабля, але це могло бути обманом. І він міг бути таємно перенесений до іншого місця.

#6 Багряна Відьма

Алая Ведьма

Імовірно, Ванда Максимов (зіграна Елізабет Олсен) загинула під завалами храму Щона на горі Вундагор у фільмі «Доктор Стрендж: У мультивсесвіті божевілля». Однак, якщо судити за схильністю коміксового персонажа долати смерть, Marvel можуть повернути Багряну Відьму у зручний для себе момент. Компанія матиме можливість відродити її, або принаймні закласти основу для її повернення, у серіалі «Агата: Ковен Хаоса», оскільки її історія тісно пов’язана з Агатою. Відьма також може з’явитися у фільмах «Династія Канга» або «Секретні війни». Вона може бути кимось, кому команда не захоче довіряти, але не можна заперечувати, що її присутність значно посилить команду з погляду сили.

#5 Альтрон

Мстители: Эра Альтрона

Альтрон є об’єктом численних теорій про Всесвіт Marvel протягом багатьох років. Завдяки своїй робітничій природі, класичний лиходій Месників зумів знову і знову переслідувати Могутніх Героїв Зеслі. Зазвичай у коміксах його знищують, щоб він повернувся сильніше згодом. Ґрунтуючись на цій історії, є всі підстави вважати, що Marvel залишили Альтрона в запасі після «Ери Альтрона». Однак, окрім серіалу «Що, якщо…?», поки що компанія не скористалася потенціалом цього персонажа. Відсутність Альтрона може нарешті закінчитися у 6 Фазі за допомогою серіалу «Vision Quest». Як і творець оригінального Віжена, він був би підходящим вибором як лиходія в цьому шоу.

#4 Ікаріс

Икарис

Член раси Вічних, що нагадує Супермена, Ікаріс, зіграний Річардом Мадденом, загинув після зміни своїх намірів та польоту на Сонце. У коміксах Marvel, Вічних дуже важко вбити, тому вони мають репутацію тих, хто не вмирає ніколи. Маючи здатність контролювати свої молекули, вони можуть відновлювати свої фізичні тіла після їх знищення. Вічні з Кіновсесвіту Марвел, такі як Гільгамеш, очевидно, не мають цієї сили, але оскільки Ікаріс має таку безліч здібностей, які його родичі з КВМ втратили при переході на великий екран, ця здатність може виявитися однією з них. Якщо це так, Ікаріс може повернутися до «Вічних 2» у ролі героя, який прагне відкуплення.

#3 Біллі та Томмі Максимофф

Билли и Томми Максимофф

Створені Багряною Відьмою за допомогою Магії Хаосу, Біллі та Томмі перестали існувати, коли купол Відьми впав у фіналі серіалу «Ванда-Віжн». Вона спробувала повернути своїх дітей, знаходячи їх Мультивселенські аналоги у фільмі «Доктор Стрендж 2», але її пошук не увінчався успіхом. Тим не менш, Біллі та Томмі можуть повернутися, незважаючи на те, що вони по суті були плодами її уяви. У коміксах Біллі та Томмі повернулися через роки після зникнення і були знову представлені як члени Молодих Месників – Віккан та Спід відповідно. Такий поворот подій може статися в серіалі «Агата: Ковен Хаосу» або «Династія Канга» перед можливим фільмом «Юні месники».

#2 МОДОК

МОДОК

Разом із Кангом, МОДОК, ймовірно, загинув у фільмі «Людина-мураха та Оса: Квантоманія». Але якщо розглянути можливі розвитку сюжету, пов’язані з персонажем МОДОК, існує можливість, що Marvel повернуть його на Землю. Якщо Канг якимось чином вижив після бою зі Скоттом і Хоуп і вибрався з Квантового світу, МОДОК може зіграти роль у новій історії. Завдяки кібернетичним елементам у тілі, може бути спосіб відновити його Кангом або кимось ще з подібними силами. Якщо це станеться, МОДОК може з’явитись у фільмі «Династія Канга». Однак, неясно, чи продовжуватиме він намагатися спокутувати свої минулі вчинки.

#1 Ртуть

Ртуть

Marvel має кілька варіантів для можливої появи Ртуті. Найочевидніший шлях – це Мультисесвіт, оскільки має існувати реальність, у якій П’єтро не вмирає у битві з Альтроном. У такому разі, цей персонаж міг би боротися поруч із Месниками у 6 Фазі. Або ж його можна оживити за допомогою магії Хаосу Багряної Відьми, здатної спотворювати реальність, яка може бути покращена. У будь-якому випадку, повернення Ртуті було б доречним, враховуючи, що найшвидший месник в історії коміксів Marvel був обмежений лише одним фільмом.

24/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *