6 фактов о 1 сезоне сериала «Эхо»

«Ехо» від Marvel Studios, спін-офф серіалу «Соколине око», вийде на платформі Disney+ як частина п’ятої фази Кінематографічного Всесвіту Марвел (КВМ). Щодо цього маловідомого персонажа вже відбулося кілька важливих подій, пов’язаних із його дебютним серіалом. Алаква Кокс дебютувала в ролі Ехо в серіалі «Соколіне око» на Disney+ у 2021 році. Вона була представлена як малозначний антагоніст, який прагне помститися Клінту Бартону, зіграному Джеремі Реннером, за смерть батька під час його діяльності під псевдонімом Ронін. Вона також змагається зі своїм кримінальним дядьком Вілсоном Фіском, відомим як Кінгпін. Введення Ехо в серіалі «Соколине око» є коротким введенням у персонажа, який розвиватиметься у її сольному проекті.

Поява «Ехо» відповідає заявам Marvel Studios про те, що в серіалах Disney+ будуть представлені менш відомі та різноманітні персонажі з коміксів Marvel. Майя Лопез чудово вписується в цю зміну тональності. Майя Лопез, відома також як Ехо, є глухою жінкою національності індіанців і протягом більшої частини свого життя металася між героїзмом і злочинністю, що пропонує нові перспективи для КВМ, подібно до того, як у «Міс Марвел» досліджували ідентичність Камали Хан як жінка- мусульманки в Америці, або як «Місячний лицар» торкався дисоціативного розладу особистості Марка Спектора та його іудейське коріння. Можливо, «Эхо» є одним із найменших проектів Marvel Studios, але це безперечно серіал, на який варто звернути увагу.

6 Фактів про 1 сезон серіалу «Ехо» – Акторський склад та дата виходу

1 сезон «Ехо»: Останні новини

1 сезон «Эхо»: Последние новости

«Ехо» був одним із безлічі серіалів Кінематографічного Всесвіту Марвел (КВМ) на Disney+, які нещодавно зіткнулися з масовими затримками, оскільки Marvel Studios відклали кілька проектів, щоб надати додатковий час для пост-виробництва та забезпечити високу якість 5 та 6 Фази. Незважаючи на це, «Ехо» все ж таки отримав дату виходу в 2023 році, серіал планується випустити 29 листопада 2023 року, що є значною зміною в методах релізу Marvel Studios. Зазвичай серіали КВМ на Disney+ виходять щотижня, тому можливість відразу ж подивитися всі епізоди «Ехо» дозволить глядачам насолодитись переглядом одразу всього серіалу. Однак це також може вказувати на те, що Marvel Studios має побоювання щодо успіху «Ехо».

1 сезон «Ехо» було підтверждено в 2021 році

1 сезон «Эхо» был подтвержден в 2021 году

Алаква Кокс була обрана для ролі Майї Лопез у серіалі «Соколине око» у грудні 2020 року, а в березні 2021 року було оголошено, що Marvel Studios розробляє спін-офф серіал, присвячений її персонажу. «Ехо» було офіційно підтверджено в рамках Disney+ Day у листопаді 2021 року, а головним сценаристом серіалу стала Меріон Дейр, відома за серіалом «Краще дзвоніть до Сола». Режисерами серіалу були підтверджені Сідні Фріленд та австралійська режисерка Катріона Маккензі. Серіал досліджуватиме наслідки дій Ехо в серіалі «Соколине око» та розкриє історію походження персонажа, що сильно впливає на народні американські культури та традиції.

1 сезон «Ехо»: Дата виходу

1 сезон «Эхо»: Дата выхода

Спочатку «Ехо» було заплановано на середину 2023 року, проте Дейр заявила у грудні 2022 року, що серіал, швидше за все, вийде пізніше за цей термін. Після великих затримок більшості серіалів Marvel Studios на Disney+, «Ехо» була перенесена на 29 листопада 2023 року, і це буде перший серіал Кіновсесвіту Марвел, який буде випущений повністю, тоді як попередні серіали виходили щотижня. «Ехо» також стане третім серіалом на Disney+, випущеним у рамках 5 Фази КВМ, після «Секретного вторгнення» у червні 2023 року та другого сезону «Локі» у жовтні 2023 року.

1 сезон «Ехо»: Акторський склад

1 сезон «Эхо»: Актерский состав

Алаква Кокс стартувала свій акторський дебют у серіалі «Соколине око», тому її повернення для сольного спін-оффа в «Ехо» є надзвичайно захоплюючою подією. В акторському складі «Ехо» також з’являться кілька акторів, які представляють народи індіанців та корінних жителів Канади, включаючи Девері Джейкобс, Часку Спенсера, Танту Кардинал, Коді Лайтнінга та Грема Гріна. Захн МакКларнон також зіграє свою роль Вільяма Лопеза, батька Майї та колишнього лідера мафії у ролі Трексьют. Швидше за все, МакКларнон з’являтиметься лише у флешбеках, оскільки Вільям Лопез був убитий Клінтом Бартоном, коли той діяв як Ронін, інформацію про що надав сам Вілсон Фіск, відомий як Кінгпін.

Вінсент Д’Онофріо повернеться в ролі Кінгпіна в серіалі «Ехо», незважаючи на те, що його доля залишилася невизначеною після того, як його застрелила Майя Лопез у серіалі «Соколине око». Слідом за попередніми появами у фільмі «Людина-павук: Додому шляху нема» та серіалі «Жінка-Халк», Чарлі Кокс також повернеться в ролі Метта Мердока, відомого як Шибайголова, у серіалі «Эхо», що означає, що серіал може показати ворожнечу Шибайголови та Кінгпіна в Кіновсесвіті Marvel перед їхньою наступною спільною появою в серіалі «Шибайголова: Народжений наново». Чутки кажуть, що Мердок шукає зниклу Джесіку Джонс у серіалі «Ехо», тому можливо, що Крістен Ріттер зіграє свою роль із серіалу «Джесіка Джонс» на Netflix, але це поки що не підтверджено.

1 сезон «Ехо»: Деталі сюжету

1 сезон «Эхо»: Детали сюжета

В останній серії серіалу «Соколине око» Майя Лопез дізнається, що Кінгпін відповідальний за смерть її батька, що позбавляє її довіри до будь-кого. Це спонукає її повернутися додому в Оклахому, де вона знову набуває зв’язку зі своїм корінням і возз’єднується з сім’єю та спільнотою, що закладено в основі сюжету серіалу «Ехо». Також у серіалі планують дослідити історію походження Лопез, тому очікується, що більша частина серіалу буде розказана через флешбеки у дитинство Лопез, щоб показати її тренування бойовим мистецтвами, зміцнення зв’язку з Кінгпіном та прийняття своєї глухоти.

Не можна заперечувати, що поява Чарлі Кокса в ролі Шибайголови в серіалі «Ехо» покликано залучити ширшу аудиторію до цього серіалу скромних масштабів, але це також ідеально вписується в сюжет. У коміксах Marvel Ехо часто зображується як другорядний персонаж і помічник Шибайголови, і між ними швидко виникає зв’язок, тому включення його до її першого серіалу має сенс. Майя Лопез вже була помічена у злочинному світі Нью-Йорка, тому «Ехо» може підготувати важливе партнерство для майбутніх історій у Всесвіті Marvel. Вона може стати цікавим елементом у центрі конфлікту, що триває, між Шибайголовою та Кінгпіном.

Хто така Ехо. Пояснення героїні з порушенням слуху в Киновсесвіті Marvel

Кто такая Эхо Марвел

Майя Лопез вперше з’явилася в коміксі «Шибайголова #9» від Marvel Comics у 1999 році як другорядний персонаж, що може зіграти важливу роль у її шляху в Кінематографічному Всесвіті Марвел (КВМ). Навчена бойовим мистецтвам, Майя Лопез у КВМ є героїнею з порушенням слуху та ампутованою ногою, яка використовує протез. Фотографічна пам’ять Лопез дозволяє їй ідеально копіювати рухи своїх противників, подібно до Антонії Дрейков, відомої як Таскмайстер у Кіновсесвіті Марвел. Рух – її сильна сторона, тому що вона є визнаною танцівницею, спортсменкою олімпійського рівня і влучним стрільцем, настільки, що в коміксі Marvel «Нові Місники #11» 2005 року було розкрито, що вона переховувалась під таємничим іменем Роніна.

Цей зв’язок з Роніном зробив її ідеальним кандидатів на появу в серіалі «Соколине око» на Disney+, хоча поки не було розкрито, що вона є новою версією Роніна в Кіновсесвіті Марвел. Це не означає, що Клінт Бартон не може передати звання Роніна Майї Лопез у майбутньому, хоча здається, що на даний момент Лопез буде зосереджений на встановленні зв’язку з Меттом Мердоком. Поки незрозуміло, наскільки важливою стане Майа Лопез для майбутнього Кіновсесвіту Марвел, хоча схоже, що Marvel Studios були дуже вражені грою Алаки Кокс у серіалах «Соколіне око» та «Ехо», тому у неї може бути блискуче майбутнє в Кінематографічному Всесвіті Марвел (КВМ) .

24/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *