7 фактов о 2 сезоне сериала Локи

2 сезон серіалу «Локі» вийде в рамках 5 Фази Кіновсесвіту Марвел, і з’явилося все більше деталей про майбутній сезон цього шоу. Після своєї смерті від рук Таноса в «Месниках: Війна нескінченності», Управління часовими змінами (TVA) оживило варіант Бога Пустощів Тома Хіддлстона в першому сезоні серіалу «Локі». Ми побачили його дослідження нових всесвітів, знайомство зі своїми варіантами та взаємини з TVA, а також зустріч із тим, кого грає Джонатан Мейджорс. Оскільки перший сезон закінчився на захоплюючому моменті, другий сезон «Локі» обіцяє принести ще більше драми, пов’язаної з часом, у Всесвіт Марвел.

На даний момент «Локі» є єдиним серіалом Marvel Studios для платформи Disney+, який отримав другий сезон. Однак також підтверджено другі сезони анімаційного серіалу «Що якщо…?» та «Людина-павук: Перший рік». Часові переміщення і переходи між часовими лініями в «Локі» відкривають нескінченні можливості для другого сезону, особливо після того, як наприкінці першого сезону головний герой, Бог Пустощів, опинився в новій часовій лінії, де Управлінням часовими змінами (TVA) править Канг Завойовник замість Того, Хто залишився. Реліз 2 сезону «Локі» в рамках 5 Фази передбачає, що франшиза незабаром знову зазнає значних змін у зв’язку з появою Мультивсесвіту.

7 фактів про 2 сезони серіалу «Локі» – Акторський склад та дата виходу

2 сезон «Локі»: Останні новини

2 сезон «Локи»: Последние новости

Нещодавній трейлер для Disney+ дозволив глядачам уперше побачити кадри з другого сезону серіалу «Локі», де Том Хіддлстон знову повертається до ролі Локі. Проте, мабуть, найзначнішим кроком до другого сезону «Локі» стала сцена після титрів фільму «Людина-мураха та Оса: Квантоманія», де вперше з’явилися Локі та Мобіус, зіграний Оуеном Уілсоном. Вони зустрічають Віктора Таймлі, зіграного Майклом Кейном, у 20 столітті. Це має на увазі, що в другому сезоні «Локі», який вийде 6 жовтня 2023 року, на нас чекають нові пригоди з часовими переміщеннями, де дует з Управління часовими змінами (TVA) переслідуватиме Канга Завойовника та його варіанти в різні історичні епохи.

2 сезон «Локі» був підтверджений у титрах першого сезону

2 сезон «Локи» был подтвержден в титрах первого сезона

Тоді як глядачі терпляче чекають на анонси та підтвердження від Marvel Studios для деяких проектів, в останніх титрах першого сезону серіалу «Локі» було підтверджено, що другий сезон знаходиться в розробці. Фінал сезону під назвою «На всі часи. Завжди.» завершився титрами, де було показано, що «Локі повернеться у другому сезоні». Це відповідає бажанню Marvel Studios розширювати історії другорядних персонажів, пов’язуючи їх із Кінематографічними проектами, але, здається, історія Локі ще не завершена, оскільки він ще має свій шлях на малих екранах.

2 сезон «Локі»: Дата виходу

2 сезон «Локи»: Дата выхода

Серіал «Локі» зіткнувся із затримками, як і багато інших серіалів Marvel Studios на платформі Disney+. Однак, на щастя, другмй сезон «Локі» не було затримано так сильно, як деякі інші шоу. Спочатку запланований для літнього релізу в 2023 році, другий сезон «Локі» тепер запланований на 6 жовтня 2023 року, з випуском нової серії щотижня по п’ятницях. Як і в першому сезоні, другий сезон складатиметься із шести епізодів, проте день релізу змінився із середи на п’ятницю. Другий сезон «Локі» стане другим серіалом КВМ на Disney+ у 2023 році, наступним за серіалом «Секретне вторгнення» у червні та передуючи серіалу «Ехо» у листопаді.

2 сезон «Локі»: Акторський склад

2 сезон «Локи»: Актерский состав

Більшість акторів з першого сезону серіалу «Локі» повернеться у другому сезоні разом з Томом Хіддлстоном у ролі Локі, асгардського Бога Витівки. Повертаються для другого сезону «Локі» й Оуен Вілсон у ролі Мобіуса, Софія Ді Мартіно у ролі Сільві, Гугу Мбата-Роу у ролі Равонни Ренслейєр, Унмі Мосаку у ролі Хантера Б-15, Юджин Кордеро у ролі Кейсі, також відомого як Хантер К -5E, та Тара Стронг у ролі Міс Хвилинки. Після перемоги на церемонії вручення премії Оскар у 2023 році Ке Хюї Куан приєднається до акторського складу другого сезону «Локі» в ролі архіваріуса Управління часовими змінами (TVA). Рафаель Касал та Кейт Дікі також були запрошені до серіалу, але їх ролі поки що не розголошуються.

Джонатан Мейджорс також повернеться в ролі безлічі варіантів головного лиходія Саги про Мультівсесвіт. У першому сезоні «Локі» Мейджорс зіграв Того, Хто Залишився, зберігача Священної Лінії часу, перш ніж виконав роль самого Канга Завойовника у фільмі «Людина-мураха та Оса: Квантоманія». У третьому фільмі про Людину-мураху, що режисується Пейтоном Рідом, Мейджорс також зіграв безліч інших варіантів Канга Завойовника, утворюючи Раду Кангів, і дебютував у ролі Віктора Таймлі, натякаючи на другий сезон «Локі». Тому неясно, скільки варіантів Канга з’явиться в серіалі на Disney+.

2 сезон «Локі»: Деталі сюжету

2 сезон «Локи»: Детали сюжета

Поки мало що відомо про сюжет другого сезону «Локі», але оскільки в першому сезоні були розкриті таємниці Управління часовими змінами (TVA) і Той, Хто залишився, був переможений Сільві, можливості для сюжету другого сезону стають ширшими. Убивши Того Хто Залишився, Сільві звільнила Мультивсесвіт, що дозволило сформуватися незліченній кількості розгалужених часових ліній, що означає, що другий сезон «Локі» може охоплювати безліч різних часових періодів та альтернативних реальностей. Існують чутки про можливу участь (TVA) у фільмі «Дедпул 3» у 6 Фазі Кіновсесвіту Марвел, тому можливо, що другий сезон «Локі» може закласти основу для плавної появи Райана Рейнольдса у Всесвіті Марвел.

2 сезон «Локі»: Трейлер

2 сезон «Локи»: Трейлер

Глядачі отримали перший погляд на другий сезон серіалу «Локі» у рамках фестивалю трейлерів Disney+ на 2023 рік, що рекламує власний потоковий сервіс Disney. Однак цей трейлер надав глядачам лише коротке уявлення про те, що може статися в майбутньому серіалі, не розкриваючи багато інформації, окрім повернення Тома Хіддлстона та Оуена Вілсона в ролях Локі та Мобіуса. На виставці D23 Expo 2022 глядачам було представлено перший повноцінний трейлер другого сезону «Локі», але цей трейлер поки не був випущений публічно.

Той Хто Залишився – новий Танос у Сазі про Мультивсесвіт

Тот Кто Остался - новый Танос в Саге о Мультивселенной

Той, хто залишився, був розкритий як людина, яка стоїть за Управлінням часовими змінами (TVA) у першому сезоні «Локі» і варіантом Канга Завойовника. У коміксах Marvel, Канг є лиходієм, що подорожує в часі, і одним з головних ворогів Могутніх Месників Землі, які часто ставлять під загрозу долю світу. Канг Завойовник та його варіанти були показані у фільмі «Людина-мураха та Оса: Квантоманія». Враховуючи, що назва наступного великого проекту в Кіновсесвіті Марвел – «Месники: Династія Канга», очікується, що Канг стане новим Таносом у Сазі про Мультивсесвіт. Все почалося в першому сезоні «Локі», тож другий сезон, безумовно, розвине цю історію далі.

24/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *