В сериале Локи появится Чаровница

Серіал «Локі» від Марвел ось-ось стартує на Disney +. Сюжет обіцяє бути фантастичною подорожжю в часі і просторі, а деякі цікаві підказки про персонажів ми дізнаємося з інформації про кастинги або з інших відкритих джерел.

І ця кіночутка одна з таких. Marvel шукає двох дублерів для серіалу, і їх опис нас дуже зацікавив. Перша – жінка європейської зовнішності ростом 167-172 сантиметри зі світлим волоссям, які є обов’язковою умовою. Друга – дівчина афроамериканка ростом трохи вище, 170-175 сантиметрів.

Спочатку ми вирішили, що вони можуть шукати їх для Капітана Марвел і Моніки Рембо, оскільки ріст Брі Ларсон – 170 сантиметрів. У випадку з Брі Ларсон все складається ідеально, але ось з Тейоной Парріс з’являються нестикування, її зріст 165 сантиметрів, а дублера шукають набагато вище. Крім того, присутність Капітана Марвел в серіалі «Локі» не має ніякого сенсу оскільки він буде подорожувати між світами.

І нам здається, що вони хочуть знайти дублера саме для Чарівниці, персонажа, якого люди давно хотіли бачити в КВМ. Ще з часів роботи над фільмом «Тор 2: Царство темряви» фанати чекали, що ми побачимо її на великому екрані. А акцент, який в кастингу зробили на дівчині зі світлим волоссям, вказує саме на Чарівницю, оскільки немає більш підходящого противника Тору і Локі, який підходив би під цей опис.

Три фільми про Тора і анонсування четвертого, присвяченого любові, є ідеальним часом для того, щоб ввести в КВМ Чарівницю. І оскільки серіали на Disney + є місцем де Марвел представлять нам безліч нових персонажів і концепцій 4 Фази, серіал «Локі» був би логічним місцем для її дебюту.

06/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *