Обзор фильма Хищные птицы Потрясающая история Харли Квинн

Володіючи неабиякою кількістю чорного гумору, «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)» – це історія шаленої, веселої і неймовірної, а також приголомшливої Харлі Квінн.

За кілька років, що минули з моменту появи Кінематографічного Всесвіту DC, атмосфера всесвіту досить сильно змінилася. Warner Bros. вирішили зробити ставку на те, щоб зосередитися на окремих фільмах про персонажів DC, а не на створенні великого світу, як це зробили Марвел з КВМ. Після фільму без зв’язків з кіновсесвітом DC, «Джокер» Тодда Філліпса, вийшов фільм, який хоч і пов’язаний із загальним всесвітом, але зовсім трохи: «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)». З технічної точки зору, це спін офф «Загону Самогубців» Девіда Еєра, що представив продовження історії Харлі Квінн Марго Роббі. «Хижі пташки» розповідають як Харлі залишається сама і знаходить новий загін, з яким можна об’єднатися, хоча і ненадовго.

Сценарій «Хижих пташок» Христини Ходсон дозволив розкрити подальшу долю Харлі і занурив глядачів в її світ, познайомивши з іншими важливими ключових персонажами. «Хижі пташки» розповідають історію емансипації не тільки Харлі Квінн після її відносин з Джокером, а й інших персонажів жіночої статі від тих, хто їх стримує. У фільмі Харлі Квінн вперше залишилася надана сама собі, вона намагається зрозуміти як їй жити далі і з’ясувати ким вона стала після того як порвала з Джокером. Разом з відносини Харлі також втратила захист, яким її забезпечували відносини з Джокером, що перетворило її в мішень для багатьох головорізів Готема.

Обзор фильма Хищные птицы

У пошуках алмазу Бертінеллі, щоб віддати його Роман Сайонісу, Чорній масці, (Юен Мак-Грегор) в обмін на його захист, Харлі стикається з поліцейським детективом Готема Рене Монтойя (Розі Перес), мета-людиною і співачкою в клубі Сайоніса Чорною канаркою (Джурні Смоллетт-Белл) і мстивою Мисливицею (Мері Елізабет Уінстед). Останнім членом цієї команди стала дівчинка кишеньковий злодій Кассандра Кейн (Елла Джей Баско), яка вкрала алмаз у правої руки Сайоніса Віктора Заса (Кріс Мессіна), і стала об’єктом полювання людей Сайоніса. Харлі поступово розуміє, що дівчатам просто необхідно об’єднатися, щоб перемогти Чорну маску і отримати бажану емансипацію. Тема емансипації пронизує весь сценарій Ходсон, і фільм, в кінцевому рахунку, втілює в собі різні види звільнення, не тільки жінок, що звільняються від своїх образливих бойфрендів і психованих роботодавців, але також свободи і влади, які приходять з пошуком оточення, в якому дівчата зможуть відчувати себе прийнятими і підтриманими.

«Хижі пташки» це справжній ансамбль в тому сенсі, що він не концентрується на одній людині і розповідає тільки про нєї, а тому, що всі учасники цього фільму задіяні одночасно. На додаток до сценарію Ходсон, важливу роль також зіграло і режисерське бачення Кеті Ян, яка продумала всі дії, костюми і музику. Бойові сцени не приховують жорстокості і поставлені таким чином, щоб продемонструвати відповідні здібності персонажів. «Хижі пташки» також виділяються тим, що це чисто жіночий фільм, від стилю боротьби персонажів до дрібних деталей, коли Харлі зупиняється в розпал бою щоб поправити подрузі зачіску. Це передається і на костюми, розроблені Ерін Бенах, які детально опрацьовані і прекрасно демонструють індивідуальність кожного персонажа.

отзывы к фильму хищные птицы харли квинн

Що стосується акторського складу «Хижих птахшок», Марго Роббі знову виконала роль неймовірної Харлі Квінн, привносячи дику, позитивну енергію і по-справжньому людське співчуття до злодійства. Сценарій Ходсон і виконання Роббі більш тонко обіграли психічне захворювання Харлі, ніж це було зображено в «Загоні Самогубців». В результаті вона стала менш божевільною і набагато більш справжньою. «Хижі пташки» дійсно історія Харлі, але Пташки також отримали можливість розкритися, навіть якщо їх історії про походження і здаються трохи насильно втиснутими в і без того запаморочливу історію.

«Хижим пташкам» не обов’язково асоціюватися з фільмом про супергероїв з коміксів, але тільки тому, що вони не схожі ні на одну іншу подібну адаптацію. Таким чином, фільм є ідеальним наступником «Джокера» з точки зору поточного вектора Кіновсесвіту DC. В результаті картина сподобається любителям коміксів і Харлі Квінн, а також глядачам, які просто хочуть відпочити і сходити в кіно на хороший фільм. Сюжет «Хижих пташок» трохи плутається, в залежності від бажання Харлі розповісти ту чи іншу історію, через що іноді важко встежити за тим, що відбувається, але сама історія досить цікава, щоб утримати глядачів у залі, а коли нелінійна історія збирається разом, все стає на свої місця.

03/03/2020