3 сезон сериала Титаны начнут снимать как только отменят карантин

За словами одного з творців шоу Аківи Голдсмана, 3 сезон серіалу «Титани» від DC почнуть знімати як тільки з’явиться можливість.

Третій сезон серіалу на потоковому сервісі DC Universe був оголошений в минулому році з очікуваною датою виходу восени 2020 року. Проте, серіал ще не почали знімати через пандемію коронавіруса. Але Аківа Голдсман об’явив, що він почне працювати відразу ж як тільки будуть зняті всі обмеження які впливають на виробництво кінокартин.

Серіал, який розповідає про Діка Грейсона (Найтвінг і колишній Робін Бетмена) і групу молодих супергероїв із Всесвіту DC, дебютував зі змішаними рецензіями в 2018 році, але був продовжений на 2 сезон в жовтні того ж року. Другий сезон, до якого приєднався Брюс Уейн (Іен Глен), був випущений в 2019 році, а третій сезон був оголошений незадовго до фіналу 2 сезону.

В інтерв’ю Collider Голдсман розповів, що серіал, як і вся кіноіндустрія, зараз знаходиться в стані заморозки через пандемію коронавіруса, але він і продюсер Грег Уокер сподіваються стартувати зйомки як тільки з’явиться можливість. З його слів: «Очевидно, що все трохи заморозилося. 3-й сезон плануємо зняти якомога швидше ».

когда выйдет 3 сезон сериала Титаны

Досвідчений сценарист і шоураннер, який в даний час працює над телевізійною адаптацією науково-фантастичного роману «Мир-Кільце», висловив явне розчарування з приводу заморозки серіалу, але також підтвердив готові сюжетні лінії для третього сезону. Голдсман поки не розкрив якими будуть ці сюжетні лінії і що в них увійде, так що ми поки не знаємо чи повернеться Брюс Уейн Глена в 3 сезоні.

Ми впевнені, що шанувальники раді почути, що серіал скоро повернеться на екрани, але швидше за все він не вийде в раніше запланований осінній термін. 2 сезон закінчився тим, що Детстроук був убитий а Блекфайр досяг Землі. Глядачів найбільше цікавить питання того, чого їм чекати в 3 Сезоні серіалу «Титани». Ми впевнені тільки в тому, що Барбара Гордон з’явиться в прем’єрі 3 сезону.

18/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *