Показали как будет выглядеть костюм Красного Колпака в 3 сезоне Титанов

Нові зображення третього сезону «Титанів» показали перший погляд на Джейсона Тодда, він же Червоний Ковпак, культового антигероя DC з серіалу на HBO Max.

Одним з важливих змін, які відбудуться в екранізації «Юних Титанів» в наступному році, стане поява Червоного Ковпака, другої особистості Джейсона Тодда в коміксах DC. Джейсон, який вперше був представлений в 1 сезоні «Титанів» як другорядний персонаж, швидко набув популярності, тому в 2 сезоні він вже став одним з основних персонажів.

Протягом другого сезону серіалу глядачі стежили за тим, як Джейсон боровся з необхідністю працювати з членами команди й перестати бути одинаком. Після розбіжностей з першим Диво-хлопчиком, Діком Грейсоном, та зав’язавши роман з Роуз Вілсон, також відомій як Руйнівниця, Джейсон покинув команду в кінці сезону.

Как будет выглядеть Красный Колпак DC
Как будет выглядеть Красный Колпак в 3 сезоне Титанов

Хоча спочатку передбачалося, що 3-й сезон «Титанів» вийде цієї осені, пандемія коронавіруса внесла свої корективи та серіал перенесли на наступний рік. Але зйомки серіалу вже почалися в Торонто, Канада, відповідно до нових правил безпеки введеними через COVID-19. Як й було обіцяно раніше, HBO Max представили перший офіційний образ Уолтерса в костюмі Червоного Ковпака для третього сезону Титанів.

Поки неясно, чи помре Джейсон й чи воскресне він до того як стане Червоним Ковпаком, як це сталося в коміксах, але костюм став ще однією першокласною адаптацією костюма для «Титанів» з коміксів. Лаура Джин Шеннон, яка розробила кілька костюмів супергероїв для серіалу, зробила костюм Джейсона максимально деталізованим.

27/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *