Во 2 сезоне сериала Старгерл появятся злодеи Эклипсо и Мрак

У серіалі по Всесвіту DC «Старґерл» з’явиться 2 нових лиходія, ними стануть Екліпс, якого зіграє Нік Тараба, та Джонатан Кейк в ролі Мороку. Заснований на персонажі коміксів, створеному Джеффом Джонсом та Лі Модером, серіал «Старґерл» розповідає про підлітка Кортні Уітмор (Брек Бесінджер), яка знайшла потужний космічний посох й перетворилася в супергероя.

У першому сезоні «Старґерл» Товариство Несправедливості Америки було головними лиходіями які виступили проти Кортні та її друзів. Проте, оскільки фінал сезону закінчився перемогою Кортнік над ТНА, логічно, що другий сезон представить глядачам нових антагоністів. В останній серії були відсилання до двох нових персонажів світу «Старґерл», Екліпсу та Мороку, а Джонс, який також виступає в ролі шоураннера, анонсував обох лиходіїв під час New York Comic-Con.

Екліпсо в даний час знаходиться в чорному алмазі, який потрапив в руки Сінді Берман (Мег Делас), в той час як Морок спостерігав за поразкою ТНА зі своєї власної штаб-квартири.

Згідно Deadline, на ролі Екліпса та Морока нарешті обрані актори. Нік Тарабей був запрошений на роль Екліпса, а Джонатан Кейк зіграє Морока. Цікаво те, що Тарабей раніше з’являвся в серіалі «Стріла», де зіграв Діггера Харкнесса, він же Капітан Бумеранг, а Тарабей грав Чорну Бороду в «Легендах завтрашнього дня».

Во 2 сезоне сериала Старгерл появятся Эклипсо и Мрак

Екліпс та Морок готові стати головними противниками Кортні та Товариства Справедливості Америки, створюючи цілком реальні загрози для молодих героїв. Цілком ймовірно, що Екліпс буде більш вагомим лиходієм другого сезону, якщо судити за коміксами. Проте фанатам варто очікувати, що обидва лиходія з усією серйозністю поставляться до знищення ТСА.

1-й сезон «Старгерл» також закінчився шокуючим відкриттям того, що попередній власник космічного посоха Кортні, Сільвестр Пембертон (Джоель Макхейл), насправді міг бути живий. З урахуванням цієї новини, яка може змінити в серіалі все, та появою Екліпса та Морока, 2-й сезон «Старґерл» перетвориться в захоплюючу історію для глядачів.

На даний момент у сезону немає дати виходу, але цілком імовірно, що прем’єра відбудеться не раніше ніж навесні 2021 року. Шанувальникам доведеться почекати ще трохи, перш ніж з’явиться нова інформація про майбутні пригоди Кортні.

27/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *